Počasie Little Bay dnes
Predpoveď počasia Little Bay 26. apríl 2026
Cez deň ráno dážď so snehom, dopoludnie sa zamračené, večer spočiatku zamračené, neskoršie polojasno. Najvyššia teplota 2 °C. Úhrn zrážok 1,8 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota -1 °C.Interaktívna mapa počasia Newfoundland, Kanada
GPS: 49,6000; -55,9482
nadmorská výška: 8 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Little Bay, Newfoundland, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:30
08:00
| dážď so snehom | 1 °C -3 °C |
1,5 mm | 8.4 m/s30 km/h severoseverozápadný |
1002 hPa | 86 % | 0 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 21% | |
| 09:30
14:00
| zamračené | 2 °C -2 °C |
0,3 mm | 7.7 m/s28 km/h severný |
1007 hPa | 83 % | 0 °C | 100 % | 0% | 100% | 99% | 0% | |
| 15:30
20:00
| zamračené | 2 °C -2 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h severný |
1012 hPa | 71 % | -2 °C | 100 % | 0% | 100% | 99% | 0% | |
| 21:30
02:00
| polojasno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severný |
1017 hPa | 77 % | -2 °C | 25 % | 0% | 25% | 0% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:30
08:00
| zamračené | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 77 % | -3 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 09:30
14:00
| zamračené | 0 °C -4 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severoseverovýchodný |
1025 hPa | 71 % | -4 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 15:30
20:00
| oblačno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1027 hPa | 63 % | -4 °C | 81 % | 0% | 81% | 0% | 0% | |
| 21:30
02:00
| polojasno | -3 °C -6 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h východojuhovýchodný |
1028 hPa | 88 % | -4 °C | 33 % | 0% | 0% | 0% | 33% | |
Little Bay, Newfoundland, Kanada - informácie
Štát: Newfoundland, KanadaGPS súradnice: 49,6000; -55,9482
Časová zóna: America / St Johns
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -4:30 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Little Bay, Newfoundland, Kanada. Predpoveď počasia Little Bay.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Little Bay dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Little Bay
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Little Bay
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:59 | 20:24 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:11 | 14:24 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:23 | 21:00 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:40 | 21:44 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:49 | 22:36 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:41 | 26.04.2026 04:08 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |