Počasie Man O''War Point dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Man O''War Point na 10 dní.
Piatok 1. máj
8 / 2°C
| 0.0 mm | 7 km/h |
| 2 °C | -1 °C | 03:00 | |
| 5 °C | 3 °C | 09:00 | |
| 8 °C | 6 °C | 15:00 | |
| 3 °C | 0 °C | 21:00 |
východ slnka 05:52
západ slnka 20:34
PO HODINÁCH
západ slnka 20:34
Interaktívna mapa počasia Newfoundland, Kanada
GPS: 49,8333; -56,5482
nadmorská výška: 180 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Man O''War Point, Newfoundland, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:30
08:00
| zamračené | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h južný |
1026 hPa | 84 % | 0 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 09:30
14:00
| zamračené | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhovýchodný |
1027 hPa | 66 % | 0 °C | 92 % | 0% | 0% | 0% | 92% | |
| 15:30
20:00
| oblačno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východný |
1025 hPa | 57 % | 0 °C | 63 % | 0% | 0% | 0% | 63% | |
| 21:30
02:00
| jasno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1026 hPa | 78 % | 0 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:30
08:00
| jasno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1026 hPa | 92 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:30
14:00
| polojasno | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1027 hPa | 84 % | 0 °C | 28 % | 0% | 28% | 0% | 0% | |
| 15:30
20:00
| oblačno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severovýchodný |
1024 hPa | 74 % | 2 °C | 53 % | 0% | 12% | 0% | 47% | |
| 21:30
02:00
| jasno | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1024 hPa | 94 % | 1 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
Man O''War Point, Newfoundland, Kanada - informácie
Štát: Newfoundland, KanadaGPS súradnice: 49,8333; -56,5482
Časová zóna: America / St Johns
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -4:30 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Man O''War Point, Newfoundland, Kanada. Predpoveď počasia Man O''War Point.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Man O''War Point dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Man O''War Point
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:52 | 20:34 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:13 | 14:42 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:15 | 21:12 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:30 | 21:58 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:34 | 22:54 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:52 | 01.05.2026 05:20 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |