Počasie Red Cliff zajtra
| -1 °C | -4 °C | 09:00 | |
| 0 °C | -3 °C | 15:00 | |
| -5 °C | -8 °C | 21:00 |
východ slnka 05:55
západ slnka 20:21
PO HODINÁCH
západ slnka 20:21
Predpoveď počasia Red Cliff 27. apríl 2026
Cez deň zamračené, večer spočiatku zamračené, neskoršie jasno. Najvyššia teplota 0 °C. Úhrn zrážok 0,3 mm. V noci najnižšia teplota -6 °C.Interaktívna mapa počasia Newfoundland, Kanada
GPS: 49,2499; -55,1982
nadmorská výška: 50 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Red Cliff, Newfoundland, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:30
08:00
| zamračené | -1 °C -4 °C |
0,2 mm | 5.4 m/s19 km/h severný |
1021 hPa | 83 % | -3 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 09:30
14:00
| zamračené | -1 °C -5 °C |
0,1 mm | 6.3 m/s23 km/h severný |
1025 hPa | 77 % | -4 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 15:30
20:00
| zamračené | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1027 hPa | 71 % | -4 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 72% | |
| 21:30
02:00
| jasno | -5 °C -8 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhovýchodný |
1028 hPa | 89 % | -6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:30
08:00
| jasno | -5 °C -8 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1027 hPa | 88 % | -6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:30
14:00
| jasno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhozápadný |
1027 hPa | 70 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:30
20:00
| jasno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1025 hPa | 36 % | -6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:30
02:00
| zamračené | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1025 hPa | 69 % | -3 °C | 94 % | 0% | 0% | 0% | 94% | |
Red Cliff, Newfoundland, Kanada - informácie
Štát: Newfoundland, KanadaGPS súradnice: 49,2499; -55,1982
Časová zóna: America / St Johns
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -4:30 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Red Cliff, Newfoundland, Kanada. Predpoveď počasia Red Cliff.
Red Cliff - počasie v okolí - väčšie mestá
Red Cliff - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Red Cliff dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Red Cliff
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:55 | 20:21 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:08 | 14:25 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:20 | 20:57 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:36 | 21:41 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:45 | 22:33 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:56 | 27.04.2026 04:19 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |