Počasie Rocky Route (Hill) zajtra
Predpoveď počasia Rocky Route (Hill) 27. apríl 2026
Cez deň zamračené, večer spočiatku zamračené, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 2 °C. Úhrn zrážok 0,3 mm. V noci najnižšia teplota -4 °C.Interaktívna mapa počasia Newfoundland, Kanada
GPS: 48,7907; -54,4428
nadmorská výška: 184 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Rocky Route (Hill), Newfoundland, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:30
08:00
| zamračené | -1 °C -5 °C |
0,2 mm | 7.5 m/s27 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 87 % | -2 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 09:30
14:00
| zamračené | 0 °C -4 °C |
0,1 mm | 8.0 m/s29 km/h severný |
1021 hPa | 76 % | -3 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 15:30
20:00
| zamračené | 1 °C -3 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h severný |
1024 hPa | 69 % | -3 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 21:30
02:00
| oblačno | -1 °C -4 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severný |
1027 hPa | 83 % | -3 °C | 54 % | 0% | 54% | 0% | 0% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:30
08:00
| oblačno | -4 °C -7 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severozápadný |
1027 hPa | 93 % | -4 °C | 43 % | 0% | 43% | 0% | 0% | |
| 09:30
14:00
| jasno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západný |
1028 hPa | 72 % | -3 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 15:30
20:00
| oblačno | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhozápadný |
1025 hPa | 41 % | -3 °C | 73 % | 0% | 0% | 0% | 73% | |
| 21:30
02:00
| zamračené | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhozápadný |
1024 hPa | 69 % | -1 °C | 99 % | 0% | 0% | 10% | 99% | |
Rocky Route (Hill), Newfoundland, Kanada - informácie
Štát: Newfoundland, KanadaGPS súradnice: 48,7907; -54,4428
Časová zóna: America / St Johns
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -4:30 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Rocky Route (Hill), Newfoundland, Kanada. Predpoveď počasia Rocky Route (Hill).
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Rocky Route (Hill) dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Rocky Route (Hill)
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:54 | 20:17 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:05 | 14:23 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:18 | 20:53 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:35 | 21:36 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:45 | 22:26 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:53 | 27.04.2026 04:15 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |