Počasie Springdale, Newfoundland and Labrador dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Springdale, Newfoundland and Labrador na 10 dní.
Piatok 1. máj
11 / 0°C
| 0.0 mm | 14 km/h |
| -1 °C | -3 °C | 03:00 | |
| 6 °C | 4 °C | 09:00 | |
| 11 °C | 8 °C | 15:00 | |
| 4 °C | 2 °C | 21:00 |
východ slnka 05:51
západ slnka 20:32
PO HODINÁCH
západ slnka 20:32
Interaktívna mapa počasia Newfoundland, Kanada
GPS: 49,5000; -56,0649
nadmorská výška: 2 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Springdale, Newfoundland and Labrador, Newfoundland, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:30
08:00
| oblačno | -1 °C -3 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severovýchodný |
1024 hPa | 92 % | -1 °C | 75 % | 0% | 9% | 0% | 72% | |
| 09:30
14:00
| oblačno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1025 hPa | 75 % | 2 °C | 85 % | 0% | 0% | 0% | 85% | |
| 15:30
20:00
| jasno | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severovýchodný |
1024 hPa | 51 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:30
02:00
| jasno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východný |
1025 hPa | 87 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:30
08:00
| zamračené | 1 °C -1 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1025 hPa | 93 % | 0 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 09:30
14:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,1 mm | 3.8 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1025 hPa | 82 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 15:30
20:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1023 hPa | 69 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 21:30
02:00
| zamračené | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1023 hPa | 87 % | 2 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 0% | |
Springdale, Newfoundland and Labrador, Newfoundland, Kanada - informácie
Štát: Newfoundland, KanadaGPS súradnice: 49,5000; -56,0649
Časová zóna: America / St Johns
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -4:30 hod.
Počet obyvateľov: 2 080
Nadmorská výška: 2 m
Administratívna časť:
- Newfoundland and Labrador, Saint John's
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Springdale, Newfoundland and Labrador, Newfoundland, Kanada. Predpoveď počasia Springdale, Newfoundland and Labrador.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Springdale, Newfoundland and Labrador dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Springdale, Newfoundland and Labrador
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:51 | 20:32 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:11 | 14:40 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:14 | 21:09 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:29 | 21:54 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:35 | 22:49 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:49 | 01.05.2026 05:19 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |