Počasie Stephenville Crossing týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Stephenville Crossing na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
10 / -2°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| -2 °C | -5 °C | 03:00 | |
| 5 °C | 3 °C | 09:00 | |
| 10 °C | 7 °C | 15:00 | |
| 1 °C | -1 °C | 21:00 |
východ slnka 06:07
západ slnka 20:35
PO HODINÁCH
západ slnka 20:35
Interaktívna mapa počasia Newfoundland, Kanada
GPS: 48,5000; -58,4318
nadmorská výška: 0 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Stephenville Crossing, Newfoundland, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:30
08:00
| oblačno | -2 °C -5 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severoseverovýchodný |
1026 hPa | 66 % | -7 °C | 39 % | 0% | 0% | 0% | 39% | |
| 09:30
14:00
| polojasno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h juhovýchodný |
1026 hPa | 53 % | -3 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 15:30
20:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1024 hPa | 49 % | 0 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 21:30
02:00
| zamračené | 1 °C -1 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h juhovýchodný |
1025 hPa | 85 % | -1 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:30
08:00
| zamračené | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1024 hPa | 81 % | -2 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 09:30
14:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1024 hPa | 59 % | -1 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 15:30
20:00
| zamračené | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhovýchodný |
1023 hPa | 45 % | 0 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 21:30
02:00
| zamračené | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1024 hPa | 72 % | -1 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
Stephenville Crossing, Newfoundland, Kanada - informácie
Štát: Newfoundland, KanadaGPS súradnice: 48,5000; -58,4318
Časová zóna: America / St Johns
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -4:30 hod.
Počet obyvateľov: 1 183
Nadmorská výška: 0 m
Administratívna časť:
- Newfoundland and Labrador, Saint John's
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Stephenville Crossing, Newfoundland, Kanada. Predpoveď počasia Stephenville Crossing.
Stephenville Crossing - počasie v okolí - väčšie mestá
Stephenville Crossing - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Stephenville Crossing dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Stephenville Crossing
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:07 | 20:35 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:21 | 14:28 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:31 | 21:11 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:48 | 21:54 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:58 | 22:45 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:34 | 29.04.2026 04:59 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |