Počasie Stephenville dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Stephenville na 10 dní.
Piatok 1. máj
10 / 5°C
| 0.0 mm | 17 km/h |
| 1 °C | -2 °C | 03:00 | |
| 4 °C | 1 °C | 09:00 | |
| 10 °C | 7 °C | 15:00 | |
| 6 °C | 3 °C | 21:00 |
východ slnka 06:04
západ slnka 20:39
PO HODINÁCH
západ slnka 20:39
Interaktívna mapa počasia Newfoundland, Kanada
GPS: 48,5500; -58,5818
nadmorská výška: 15 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Stephenville, Newfoundland, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:30
08:00
| jasno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východný |
1023 hPa | 76 % | -2 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 9% | |
| 09:30
14:00
| jasno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h východný |
1023 hPa | 71 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:30
20:00
| jasno | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 58 % | 2 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 21:30
02:00
| oblačno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východný |
1020 hPa | 75 % | 1 °C | 64 % | 0% | 60% | 10% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:30
08:00
| zamračené | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h východný |
1017 hPa | 85 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 3% | |
| 09:30
14:00
| zamračené | 6 °C 3 °C |
0,1 mm | 7.1 m/s26 km/h východný |
1016 hPa | 82 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 15:30
20:00
| zamračené | 8 °C 5 °C |
0,3 mm | 7.1 m/s26 km/h východný |
1013 hPa | 75 % | 4 °C | 100 % | 0% | 59% | 100% | 78% | |
| 21:30
02:00
| dážď | 6 °C 3 °C |
2,4 mm | 9.1 m/s33 km/h východný |
1011 hPa | 84 % | 3 °C | 100 % | 0% | 75% | 100% | 75% | |
Stephenville, Newfoundland, Kanada - informácie
Štát: Newfoundland, KanadaGPS súradnice: 48,5500; -58,5818
Časová zóna: America / St Johns
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -4:30 hod.
Počet obyvateľov: 6 278
Nadmorská výška: 15 m
Administratívna časť:
- Newfoundland and Labrador, Saint John's
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Stephenville, Newfoundland, Kanada. Predpoveď počasia Stephenville.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Stephenville dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Stephenville
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:04 | 20:39 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:21 | 14:35 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:28 | 21:15 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:44 | 21:59 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:53 | 22:51 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:57 | 01.05.2026 05:32 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |