Počasie Tompkins, Newfoundland and Labrador dnes
Predpoveď počasia Tompkins, Newfoundland and Labrador 26. apríl 2026
Cez deň ráno oblačno, dopoludnie polojasno, poludnie spočiatku polojasno, neskoršie jasno, večer spočiatku jasno, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 8 °C. V noci najnižšia teplota 0 °C.Interaktívna mapa počasia Newfoundland, Kanada
GPS: 47,8000; -59,2153
nadmorská výška: 16 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Tompkins, Newfoundland and Labrador, Newfoundland, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:30
08:00
| oblačno | 2 °C 0 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 98 % | 2 °C | 85 % | 0% | 85% | 0% | 0% | |
| 09:30
14:00
| polojasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 83 % | 3 °C | 15 % | 0% | 14% | 1% | 0% | |
| 15:30
20:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 72 % | 3 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 21:30
02:00
| oblačno | 1 °C -1 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 98 % | 0 °C | 49 % | 0% | 49% | 0% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:30
08:00
| oblačno | 0 °C -2 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 97 % | 0 °C | 66 % | 0% | 61% | 14% | 0% | |
| 09:30
14:00
| jasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 68 % | 1 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 15:30
20:00
| oblačno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 56 % | 1 °C | 69 % | 0% | 0% | 0% | 69% | |
Tompkins, Newfoundland and Labrador, Newfoundland, Kanada - informácie
Štát: Newfoundland, KanadaGPS súradnice: 47,8000; -59,2153
Časová zóna: America / St Johns
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -4:30 hod.
Počet obyvateľov: 114
Nadmorská výška: 16 m
Administratívna časť:
- Newfoundland and Labrador, Saint John's
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tompkins, Newfoundland and Labrador, Newfoundland, Kanada. Predpoveď počasia Tompkins, Newfoundland and Labrador.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tompkins, Newfoundland and Labrador dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Tompkins, Newfoundland and Labrador
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Tompkins, Newfoundland and Labrador
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:17 | 20:32 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:24 | 14:15 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:42 | 21:07 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:01 | 21:48 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:14 | 22:36 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:59 | 26.04.2026 04:18 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |