Počasie Upper Glide Lake zajtra
| 1 °C | -2 °C | 09:00 | |
| 4 °C | 2 °C | 12:00 | |
| 7 °C | 4 °C | 15:00 | |
| 1 °C | -2 °C | 21:00 |
východ slnka 06:05
západ slnka 20:30
PO HODINÁCH
západ slnka 20:30
Predpoveď počasia Upper Glide Lake 27. apríl 2026
Cez deň ráno jasno, dopoludnie sa oblačno. Najvyššia teplota 7 °C. V noci oblačno. Najnižšia teplota -3 °C.Interaktívna mapa počasia Newfoundland, Kanada
GPS: 49,0000; -57,4651
nadmorská výška: 275 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Upper Glide Lake, Newfoundland, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:30
05:00
| jasno | -2 °C -5 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1021 hPa | 79 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:30
06:00
| jasno | -2 °C -5 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1021 hPa | 80 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:30
07:00
| jasno | -3 °C -6 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 81 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:30
08:00
| polojasno | -3 °C -6 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1022 hPa | 80 % | -6 °C | 19 % | 0% | 0% | 0% | 19% | |
| 04:30
09:00
| polojasno | -3 °C -6 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1023 hPa | 77 % | -6 °C | 23 % | 0% | 0% | 0% | 23% | |
| 05:30
10:00
| polojasno | -3 °C -6 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1024 hPa | 76 % | -6 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 06:30
11:00
| polojasno | -3 °C -6 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1025 hPa | 77 % | -6 °C | 13 % | 0% | 0% | 0% | 13% | |
| 07:30
12:00
| jasno | -2 °C -5 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severovýchodný |
1025 hPa | 74 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:30
13:00
| jasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1026 hPa | 67 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:30
14:00
| jasno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1026 hPa | 61 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:30
15:00
| oblačno | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1027 hPa | 59 % | -4 °C | 97 % | 0% | 0% | 0% | 97% | |
| 11:30
16:00
| oblačno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1027 hPa | 59 % | -3 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
| 12:30
17:00
| oblačno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1027 hPa | 59 % | -2 °C | 72 % | 0% | 0% | 0% | 72% | |
| 13:30
18:00
| jasno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1027 hPa | 57 % | -2 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
| 14:30
19:00
| jasno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhovýchodný |
1027 hPa | 55 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:30
20:00
| oblačno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhovýchodný |
1027 hPa | 52 % | -2 °C | 85 % | 0% | 0% | 0% | 85% | |
| 16:30
21:00
| oblačno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhovýchodný |
1026 hPa | 49 % | -2 °C | 60 % | 0% | 0% | 0% | 60% | |
| 17:30
22:00
| oblačno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhovýchodný |
1026 hPa | 48 % | -3 °C | 84 % | 0% | 0% | 0% | 84% | |
| 18:30
23:00
| oblačno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1026 hPa | 47 % | -3 °C | 53 % | 0% | 0% | 0% | 53% | |
| 19:30
00:00
| oblačno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1027 hPa | 58 % | -1 °C | 75 % | 0% | 0% | 0% | 75% | |
| 20:30
01:00
| oblačno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1027 hPa | 66 % | -2 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 21:30
02:00
| oblačno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severovýchodný |
1028 hPa | 70 % | -3 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 22:30
03:00
| oblačno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1028 hPa | 76 % | -3 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 23:30
04:00
| oblačno | -1 °C -4 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1028 hPa | 82 % | -3 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:30
05:00
| oblačno | -1 °C -4 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1028 hPa | 87 % | -3 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 01:30
06:00
| oblačno | -2 °C -5 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1028 hPa | 89 % | -3 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 02:30
07:00
| jasno | -2 °C -5 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1028 hPa | 89 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:30
08:00
| polojasno | -3 °C -6 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h západoseverozápadný |
1028 hPa | 89 % | -4 °C | 23 % | 0% | 0% | 0% | 23% | |
| 04:30
09:00
| jasno | -3 °C -6 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1028 hPa | 89 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:30
10:00
| jasno | -4 °C -7 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1028 hPa | 89 % | -5 °C | 3 % | 2% | 2% | 0% | 0% | |
| 06:30
11:00
| oblačno | -3 °C -6 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1028 hPa | 89 % | -4 °C | 41 % | 10% | 11% | 25% | 10% | |
| 07:30
12:00
| zamračené | -2 °C -5 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západný |
1029 hPa | 85 % | -3 °C | 89 % | 0% | 7% | 73% | 71% | |
| 08:30
13:00
| oblačno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1029 hPa | 76 % | -3 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
| 09:30
14:00
| polojasno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1028 hPa | 64 % | -2 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 15:30
20:00
| jasno | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h západný |
1027 hPa | 36 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:30
02:00
| jasno | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1027 hPa | 71 % | -2 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
Upper Glide Lake, Newfoundland, Kanada - informácie
Štát: Newfoundland, KanadaGPS súradnice: 49,0000; -57,4651
Časová zóna: America / St Johns
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -4:30 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Upper Glide Lake, Newfoundland, Kanada. Predpoveď počasia Upper Glide Lake.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Upper Glide Lake dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Upper Glide Lake
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:05 | 20:30 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:17 | 14:24 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:29 | 21:06 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:47 | 21:49 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:56 | 22:40 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 15:05 | 27.04.2026 04:28 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |