Počasie Tolmina dnes
Predpoveď počasia Tolmina 26. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie jasno, poludnie oblačno, večer jasno. Najvyššia teplota 41 °C. V noci polojasno. Najnižšia teplota 30 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Tolmina, Niger rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1004 hPa | 21 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 39 % | 12 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 40 °C 41 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 24 % | 15 °C | 65 % | 0% | 0% | 10% | 61% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 39 °C 39 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severozápadný |
1004 hPa | 19 % | 11 °C | 8 % | 0% | 0% | 7% | 2% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 34 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h južný |
1007 hPa | 27 % | 12 °C | 21 % | 0% | 0% | 6% | 15% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 54 % | 19 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 39 °C 41 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 27 % | 17 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 39 °C 40 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 21 % | 13 °C | 61 % | 0% | 0% | 19% | 53% | |
Tolmina, Niger - informácie
Štát: NigerGPS súradnice: 14,6371; 0,9194
Časová zóna: Africa / Niamey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tolmina, Niger. Predpoveď počasia Tolmina.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tolmina dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Tolmina
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Tolmina
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:35 | 19:12 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:54 | 12:36 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:13 | 19:34 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:48 | 20:00 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:22 | 20:26 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:11 | 26.04.2026 03:03 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |