Počasie Akure, Ondo týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Akure, Ondo na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
32 / 23°C
| 1.2 mm | 4 km/h |
| 23 °C | 28 °C | 01:00 | |
| 24 °C | 28 °C | 07:00 | |
| 31 °C | 36 °C | 13:00 | |
| 26 °C | 31 °C | 19:00 |
východ slnka 06:25
západ slnka 18:47
PO HODINÁCH
západ slnka 18:47
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Akure, Ondo, Nigéria rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 23 °C 27 °C |
0,2 mm | 3.5 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 98 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,1 mm | 2.4 m/s9 km/h západný |
1010 hPa | 94 % | 22 °C | 100 % | 0% | 80% | 0% | 100% | |
| 13:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
31 °C 36 °C |
0,8 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1010 hPa | 59 % | 22 °C | 24 % | 0% | 13% | 4% | 10% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,1 mm | 0.3 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 90 % | 23 °C | 100 % | 0% | 0% | 3% | 100% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 95 % | 23 °C | 100 % | 0% | 90% | 0% | 100% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 23 °C 27 °C |
0,1 mm | 2.7 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 95 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 97% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 31 °C 36 °C |
0,1 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 59 % | 21 °C | 78 % | 0% | 74% | 20% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1009 hPa | 75 % | 23 °C | 16 % | 0% | 7% | 7% | 1% | |
Akure, Ondo, Nigéria - informácie
Štát: NigériaGPS súradnice: 7,2526; 5,1931
Časová zóna: Africa / Lagos
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 420 594
Nadmorská výška: 353 m
Administratívna časť:
- Ondo State, Akure, Ondo
- Akure South, Akure, Ondo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Akure, Ondo, Nigéria. Predpoveď počasia Akure, Ondo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Akure, Ondo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | 26,0 °C | 19,0 °C | 33,7 °C | |
| február | 28,1 °C | 21,6 °C | 35,8 °C | 1 |
| marec | 28,3 °C | 23,2 °C | 35,9 °C | 3 |
| apríl | 28,1 °C | 23,1 °C | 34,2 °C | 7 |
| máj | 27,0 °C | 22,5 °C | 32,6 °C | 10 |
| jún | 25,5 °C | 21,6 °C | 30,9 °C | 13 |
| júl | 24,5 °C | 21,3 °C | 29,2 °C | 12 |
| august | 24,5 °C | 21,2 °C | 28,8 °C | 10 |
| september | 24,6 °C | 21,1 °C | 29,8 °C | 16 |
| október | 25,6 °C | 21,3 °C | 31,3 °C | 10 |
| november | 26,2 °C | 20,2 °C | 33,6 °C | 1 |
| december | 25,7 °C | 18,7 °C | 33,6 °C |
Astronomické informácie Akure, Ondo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:25 | 18:47 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:36 | 12:22 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:03 | 19:09 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:38 | 19:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:13 | 19:59 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:23 | 29.04.2026 04:38 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |