Počasie Alase, Oyo vikend
Predpoveď počasia pre mesto Alase, Oyo na tento alebo budúci víkend.
|
Dnes
22. 5. |
Zajtra
23. 5. |
Nedeľa
24. 5. |
Sobota cez deň oblačno, poludnie dažďové prehánky, večer spočiatku dažďové prehánky, neskoršie slabé dažďové prehánky. Nedeľa cez deň oblačno, poludnie silný dážď, večer spočiatku silný dážď, neskoršie dážď.
Piatok 22. máj
30 / 23°C
| 8.4 mm | 13 km/h |
| 24 °C | 29 °C | 09:00 | |
| 29 °C | 34 °C | 12:00 | |
| 30 °C | 35 °C | 15:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 21:00 |
východ slnka 06:25
západ slnka 18:56
PO HODINÁCH
západ slnka 18:56
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Alase, Oyo, Nigéria rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
05:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 96 % | 23 °C | 88 % | 0% | 26% | 11% | 83% | |
| 05:00
06:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 97 % | 23 °C | 93 % | 0% | 21% | 3% | 91% | |
| 06:00
07:00
| dažďové prehánky | 23 °C 28 °C |
0,3 mm | 1.2 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 97 % | 22 °C | 85 % | 0% | 18% | 3% | 80% | |
| 07:00
08:00
| silný dážď | 23 °C 28 °C |
1,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 97 % | 22 °C | 100 % | 0% | 99% | 30% | 78% | |
| 08:00
09:00
| slabé dažďové prehánky |
23 °C 27 °C |
0,2 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 93 % | 22 °C | 73 % | 0% | 29% | 4% | 60% | |
| 09:00
10:00
| dažďové prehánky | 24 °C 28 °C |
0,3 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 86 % | 22 °C | 65 % | 0% | 44% | 3% | 35% | |
| 10:00
11:00
| slabý dážď | 26 °C 30 °C |
0,1 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 80 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 3% | 46% | |
| 11:00
12:00
| zamračené | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 75 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 3% | |
| 12:00
13:00
| zamračené | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 70 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 4% | 3% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 71 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 6% | |
| 14:00
15:00
| zamračené | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 70 % | 23 °C | 97 % | 0% | 97% | 0% | 6% | |
| 15:00
16:00
| dážď | 30 °C 35 °C |
0,3 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 68 % | 23 °C | 91 % | 0% | 89% | 7% | 7% | |
| 16:00
17:00
| silný dážď | 27 °C 31 °C |
4,6 mm | 3.6 m/s13 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 75 % | 22 °C | 86 % | 0% | 46% | 71% | 41% | |
| 17:00
18:00
| silné dažďové prehánky |
25 °C 30 °C |
1,2 mm | 3.0 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 90 % | 23 °C | 78 % | 0% | 11% | 47% | 57% | |
| 18:00
19:00
| dážď | 25 °C 30 °C |
0,4 mm | 2.5 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 91 % | 23 °C | 93 % | 0% | 64% | 28% | 74% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h južný |
1011 hPa | 93 % | 23 °C | 96 % | 0% | 30% | 3% | 95% | |
| 20:00
21:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 96 % | 23 °C | 95 % | 0% | 13% | 10% | 94% | |
| 21:00
22:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 96 % | 23 °C | 95 % | 0% | 10% | 1% | 94% | |
| 22:00
23:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 96 % | 23 °C | 88 % | 0% | 3% | 18% | 85% | |
| 23:00
00:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h južný |
1014 hPa | 96 % | 23 °C | 95 % | 0% | 3% | 9% | 95% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 96 % | 23 °C | 95 % | 0% | 0% | 3% | 95% | |
| 01:00
02:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 96 % | 23 °C | 99 % | 0% | 0% | 6% | 99% | |
| 02:00
03:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h západný |
1013 hPa | 96 % | 23 °C | 100 % | 0% | 6% | 10% | 100% | |
| 03:00
04:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západný |
1012 hPa | 96 % | 22 °C | 100 % | 0% | 3% | 3% | 100% | |
| 04:00
05:00
| oblačno | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 97 % | 22 °C | 100 % | 0% | 1% | 3% | 100% | |
| 05:00
06:00
| oblačno | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 98 % | 22 °C | 97 % | 0% | 1% | 0% | 97% | |
| 06:00
07:00
| oblačno | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 98 % | 22 °C | 97 % | 10% | 10% | 0% | 97% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 98 % | 22 °C | 78 % | 10% | 25% | 1% | 72% | |
| 08:00
09:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 92 % | 23 °C | 54 % | 0% | 25% | 0% | 39% | |
| 09:00
10:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 82 % | 23 °C | 99 % | 0% | 99% | 4% | 13% | |
| 10:00
11:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 77 % | 23 °C | 93 % | 0% | 89% | 1% | 33% | |
| 11:00
12:00
| oblačno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 71 % | 23 °C | 72 % | 0% | 39% | 5% | 52% | |
| 12:00
13:00
| slabý dážď | 30 °C 35 °C |
0,2 mm | 0.9 m/s3 km/h južný |
1013 hPa | 66 % | 22 °C | 87 % | 0% | 32% | 7% | 81% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 31 °C 36 °C |
0,3 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 62 % | 22 °C | 97 % | 0% | 31% | 7% | 96% | |
| 14:00
15:00
| slabý dážď | 30 °C 35 °C |
0,2 mm | 1.9 m/s7 km/h južný |
1011 hPa | 65 % | 22 °C | 94 % | 0% | 28% | 19% | 90% | |
| 15:00
16:00
| oblačno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h južný |
1010 hPa | 70 % | 23 °C | 89 % | 0% | 11% | 4% | 88% | |
| 16:00
17:00
| slabé dažďové prehánky |
30 °C 35 °C |
0,2 mm | 2.7 m/s10 km/h južný |
1009 hPa | 69 % | 23 °C | 47 % | 0% | 7% | 7% | 39% | |
| 17:00
18:00
| dažďové prehánky | 29 °C 34 °C |
0,7 mm | 2.7 m/s10 km/h južný |
1009 hPa | 70 % | 23 °C | 73 % | 0% | 34% | 25% | 47% | |
| 18:00
19:00
| silné dažďové prehánky |
28 °C 33 °C |
1,4 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 79 % | 23 °C | 85 % | 0% | 26% | 30% | 75% | |
| 19:00
20:00
| dážď | 26 °C 31 °C |
0,6 mm | 3.3 m/s12 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 91 % | 24 °C | 98 % | 0% | 69% | 51% | 90% | |
| 20:00
21:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h južný |
1011 hPa | 94 % | 24 °C | 92 % | 0% | 3% | 5% | 91% | |
| 21:00
22:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 95 % | 24 °C | 92 % | 0% | 2% | 3% | 91% | |
| 22:00
23:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 96 % | 24 °C | 86 % | 0% | 1% | 4% | 85% | |
| 23:00
00:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 96 % | 24 °C | 87 % | 0% | 2% | 3% | 86% | |
Alase, Oyo, Nigéria - informácie
Štát: NigériaGPS súradnice: 7,5370; 3,9117
Časová zóna: Africa / Lagos
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Alase, Oyo, Nigéria. Predpoveď počasia Alase, Oyo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Alase, Oyo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Alase, Oyo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:25 | 18:56 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:41 | 12:30 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:03 | 19:18 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:37 | 19:44 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:11 | 20:10 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 12:02 | 23.05.2026 00:42 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |