Počasie Birnin Gwari dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Birnin Gwari na 10 dní.
Sobota 23. máj
29 / 23°C
| 11.5 mm | 8 km/h |
| 23 °C | 28 °C | 01:00 | |
| 23 °C | 26 °C | 07:00 | |
| 29 °C | 33 °C | 13:00 | |
| 23 °C | 27 °C | 19:00 |
východ slnka 06:10
západ slnka 18:50
PO HODINÁCH
západ slnka 18:50
|
|
Predpoveď počasia Birnin Gwari, Nigéria rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 95 % | 22 °C | 92 % | 0% | 0% | 0% | 92% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,3 mm | 3.8 m/s14 km/h južný |
1014 hPa | 92 % | 21 °C | 85 % | 0% | 48% | 1% | 71% | |
| 13:00
14:00
| silný dážď | 29 °C 33 °C |
7,1 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 66 % | 22 °C | 93 % | 0% | 80% | 1% | 69% | |
| 19:00
20:00
| dážď | 23 °C 27 °C |
4,1 mm | 3.7 m/s13 km/h východný |
1014 hPa | 95 % | 22 °C | 100 % | 0% | 28% | 100% | 100% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 98 % | 22 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 23 °C 27 °C |
0,4 mm | 2.9 m/s10 km/h južný |
1015 hPa | 96 % | 22 °C | 94 % | 0% | 93% | 3% | 3% | |
| 13:00
14:00
| dažďové prehánky | 29 °C 34 °C |
4,1 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 69 % | 23 °C | 44 % | 0% | 10% | 2% | 37% | |
| 19:00
20:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
2,5 mm | 1.8 m/s6 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 95 % | 23 °C | 97 % | 0% | 0% | 0% | 97% | |
Birnin Gwari, Nigéria - informácie
Štát: NigériaGPS súradnice: 10,6637; 6,5400
Časová zóna: Africa / Lagos
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Birnin Gwari, Nigéria. Predpoveď počasia Birnin Gwari.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Birnin Gwari dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Birnin Gwari
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:10 | 18:50 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:30 | 12:40 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:47 | 19:13 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:21 | 19:39 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:54 | 20:06 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:47 | 23.05.2026 00:35 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |