Počasie Esure, Ekiti dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Esure, Ekiti na 10 dní.
Piatok 1. máj
31 / 24°C
| 0.4 mm | 4 km/h |
| 24 °C | 29 °C | 01:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 07:00 | |
| 31 °C | 36 °C | 13:00 | |
| 29 °C | 34 °C | 19:00 |
východ slnka 06:24
západ slnka 18:48
PO HODINÁCH
západ slnka 18:48
|
|
Predpoveď počasia Esure, Ekiti, Nigéria rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,1 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 94 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,1 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 93 % | 23 °C | 100 % | 0% | 85% | 0% | 100% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 31 °C 35 °C |
0,2 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 58 % | 22 °C | 48 % | 0% | 14% | 12% | 28% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 71 % | 23 °C | 18 % | 0% | 9% | 9% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,4 mm | 3.4 m/s12 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 95 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,4 mm | 3.4 m/s12 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 94 % | 23 °C | 90 % | 0% | 85% | 0% | 29% | |
| 13:00
14:00
| dažďové prehánky | 31 °C 35 °C |
1,2 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 60 % | 22 °C | 31 % | 0% | 14% | 21% | 0% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 26 °C 30 °C |
0,1 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 81 % | 22 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Esure, Ekiti, Nigéria - informácie
Štát: NigériaGPS súradnice: 7,7625; 5,2163
Časová zóna: Africa / Lagos
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Esure, Ekiti, Nigéria. Predpoveď počasia Esure, Ekiti.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Esure, Ekiti dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Esure, Ekiti
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:24 | 18:48 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:36 | 12:24 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:02 | 19:10 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:37 | 19:35 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:11 | 20:00 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:54 | 01.05.2026 05:57 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |