Počasie Gabgell dnes
Predpoveď počasia Gabgell 19. máj 2026
Cez deň zamračené, poludnie dažďové prehánky. Najvyššia teplota 33 °C. Úhrn zrážok 2,2 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 21 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Gabgell, Nigéria rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 83 % | 20 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 23 °C 26 °C |
0,1 mm | 4.5 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 83 % | 19 °C | 100 % | 0% | 16% | 0% | 100% | |
| 13:00
14:00
| dažďové prehánky | 31 °C 32 °C |
2,1 mm | 2.8 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 40 % | 15 °C | 20 % | 0% | 0% | 4% | 15% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severozápadný |
1010 hPa | 59 % | 17 °C | 94 % | 0% | 2% | 1% | 94% | |
Zajtra, streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 85 % | 19 °C | 55 % | 0% | 0% | 1% | 55% | |
| 07:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
22 °C 25 °C |
0,8 mm | 3.7 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 86 % | 19 °C | 24 % | 0% | 18% | 0% | 7% | |
| 13:00
14:00
| dažďové prehánky | 30 °C 32 °C |
4,1 mm | 3.8 m/s14 km/h východný |
1011 hPa | 46 % | 17 °C | 65 % | 0% | 1% | 18% | 59% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 23 °C 26 °C |
0,1 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 80 % | 19 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Gabgell, Nigéria - informácie
Štát: NigériaGPS súradnice: 9,7000; 9,2500
Časová zóna: Africa / Lagos
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 971 m
Administratívna časť:
- Bauchi State, Bauchi, Bauchi State
- Tafawa-Balewa, Tafawa-Balewa
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Gabgell, Nigéria. Predpoveď počasia Gabgell.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Gabgell dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Gabgell
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Gabgell
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:01 | 18:37 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:19 | 12:35 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:38 | 19:00 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:13 | 19:25 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:46 | 19:52 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 08:31 | 19.05.2026 21:45 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |