Počasie Guzurawa dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Guzurawa na 10 dní.
Sobota 23. máj
35 / 25°C
| 8.5 mm | 5 km/h |
| 25 °C | 29 °C | 01:00 | |
| 25 °C | 29 °C | 07:00 | |
| 35 °C | 38 °C | 13:00 | |
| 27 °C | 32 °C | 19:00 |
východ slnka 06:04
západ slnka 18:50
PO HODINÁCH
západ slnka 18:50
|
|
Predpoveď počasia Guzurawa, Nigéria rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 87 % | 22 °C | 98 % | 0% | 0% | 18% | 98% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 81 % | 21 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 13:00
14:00
| silné dažďové prehánky |
35 °C 39 °C |
8,5 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 43 % | 20 °C | 33 % | 0% | 0% | 1% | 32% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 75 % | 22 °C | 95 % | 0% | 2% | 1% | 95% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| silný dážď | 25 °C 29 °C |
13,6 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 78 % | 21 °C | 98 % | 0% | 0% | 18% | 98% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 90 % | 21 °C | 100 % | 0% | 0% | 40% | 100% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 34 °C 37 °C |
0,4 mm | 2.4 m/s9 km/h západný |
1011 hPa | 43 % | 19 °C | 10 % | 0% | 0% | 2% | 8% | |
| 19:00
20:00
| dažďové prehánky | 30 °C 34 °C |
4,9 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 61 % | 21 °C | 84 % | 0% | 3% | 37% | 75% | |
Guzurawa, Nigéria - informácie
Štát: NigériaGPS súradnice: 12,3968; 7,2717
Časová zóna: Africa / Lagos
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 471 m
Administratívna časť:
- Katsina State, Katsina, Katsina
- Safana, Safana, Katsina
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Guzurawa, Nigéria. Predpoveď počasia Guzurawa.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Guzurawa dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Guzurawa
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:04 | 18:50 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:27 | 12:45 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:41 | 19:13 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:15 | 19:40 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:48 | 20:07 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:41 | 23.05.2026 00:33 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |