Počasie Ido Oshun vikend
Predpoveď počasia pre mesto Ido Oshun na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
33 / 24°C
| 0.3 mm | 5 km/h |
| 24 °C | 30 °C | 01:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 07:00 | |
| 33 °C | 38 °C | 13:00 | |
| 30 °C | 34 °C | 19:00 |
východ slnka 06:27
západ slnka 18:51
PO HODINÁCH
západ slnka 18:51
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ido Oshun, Nigéria rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 97 % | 23 °C | 89 % | 0% | 6% | 0% | 87% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,3 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 97 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 22% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 33 °C 38 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h južný |
1009 hPa | 54 % | 22 °C | 32 % | 0% | 25% | 9% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 68 % | 23 °C | 26 % | 0% | 7% | 2% | 19% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,3 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 93 % | 24 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 7% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,5 mm | 3.3 m/s12 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 93 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 95% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 33 °C 37 °C |
0,2 mm | 2.9 m/s10 km/h južný |
1009 hPa | 54 % | 22 °C | 25 % | 0% | 14% | 11% | 1% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 29 °C 34 °C |
0,1 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 73 % | 23 °C | 68 % | 0% | 10% | 9% | 62% | |
Ido Oshun, Nigéria - informácie
Štát: NigériaGPS súradnice: 7,7804; 4,4820
Časová zóna: Africa / Lagos
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ido Oshun, Nigéria. Predpoveď počasia Ido Oshun.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ido Oshun dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ido Oshun
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:27 | 18:51 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:39 | 12:24 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:04 | 19:13 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:40 | 19:38 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:14 | 20:03 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:57 | 01.05.2026 06:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |