Počasie Ifaki, Ekiti dnes
Predpoveď počasia Ifaki, Ekiti 26. apríl 2026
Cez deň ráno slabý dážď, dopoludnie sa dážď, večer spočiatku dážď, neskoršie slabý dážď. Najvyššia teplota 28 °C. Úhrn zrážok 8,0 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 22 °C. Úhrn zrážok 0,3 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ifaki, Ekiti, Nigéria rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| slabý dážď | 23 °C 27 °C |
0,5 mm | 3.7 m/s13 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 98 % | 22 °C | 100 % | 0% | 87% | 18% | 100% | |
| 07:00
08:00
| dážď | 23 °C 27 °C |
2,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 98 % | 22 °C | 100 % | 0% | 94% | 0% | 99% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 28 °C 32 °C |
4,8 mm | 3.9 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 68 % | 21 °C | 96 % | 0% | 42% | 17% | 93% | |
| 19:00
20:00
| slabý dážď | 23 °C 27 °C |
0,7 mm | 3.8 m/s14 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 93 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 42% | 100% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,3 mm | 1.1 m/s4 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 98 % | 21 °C | 100 % | 0% | 96% | 9% | 100% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 22 °C 26 °C |
0,8 mm | 2.9 m/s10 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 98 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 14% | 99% | |
| 13:00
14:00
| slabý dážď | 28 °C 32 °C |
0,8 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 69 % | 22 °C | 99 % | 0% | 32% | 9% | 99% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 84 % | 22 °C | 45 % | 0% | 3% | 3% | 41% | |
Ifaki, Ekiti, Nigéria - informácie
Štát: NigériaGPS súradnice: 7,7894; 5,2485
Časová zóna: Africa / Lagos
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 9 185
Nadmorská výška: 571 m
Administratívna časť:
- Ekiti State, Ado-Ekiti
- Ido-Osi, Iddo Ekiti
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ifaki, Ekiti, Nigéria. Predpoveď počasia Ifaki, Ekiti.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ifaki, Ekiti dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Ifaki, Ekiti
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Ifaki, Ekiti
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:25 | 18:48 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:36 | 12:22 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:03 | 19:09 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:39 | 19:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:14 | 19:59 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:01 | 26.04.2026 02:39 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |