Počasie Ifon týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Ifon na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
32 / 23°C
| 6.1 mm | 6 km/h |
| 24 °C | 28 °C | 01:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 07:00 | |
| 31 °C | 36 °C | 13:00 | |
| 24 °C | 28 °C | 19:00 |
východ slnka 06:27
západ slnka 18:51
PO HODINÁCH
západ slnka 18:51
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ifon, Nigéria rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,2 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 98 % | 23 °C | 100 % | 0% | 98% | 0% | 100% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 24 °C 29 °C |
0,5 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 97 % | 23 °C | 90 % | 0% | 57% | 0% | 71% | |
| 13:00
14:00
| silné dažďové prehánky |
31 °C 36 °C |
5,4 mm | 1.8 m/s6 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 61 % | 22 °C | 23 % | 0% | 14% | 9% | 7% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 91 % | 22 °C | 99 % | 0% | 1% | 10% | 99% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 99 % | 22 °C | 100 % | 0% | 71% | 0% | 100% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,2 mm | 1.8 m/s6 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 98 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 1% | |
| 13:00
14:00
| slabý dážď | 31 °C 35 °C |
0,5 mm | 2.4 m/s9 km/h južný |
1009 hPa | 57 % | 22 °C | 94 % | 0% | 94% | 0% | 5% | |
| 19:00
20:00
| slabý dážď | 26 °C 30 °C |
0,8 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 81 % | 22 °C | 89 % | 0% | 14% | 8% | 86% | |
Ifon, Nigéria - informácie
Štát: NigériaGPS súradnice: 7,8608; 4,4795
Časová zóna: Africa / Lagos
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ifon, Nigéria. Predpoveď počasia Ifon.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ifon dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ifon
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:27 | 18:51 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:39 | 12:23 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:05 | 19:13 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:41 | 19:37 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:15 | 20:03 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:26 | 29.04.2026 04:41 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |