Počasie Iganran Hill dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Iganran Hill na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
29 / 23°C
| 3.2 mm | 9 km/h |
| 23 °C | 28 °C | 01:00 | |
| 23 °C | 27 °C | 07:00 | |
| 29 °C | 34 °C | 13:00 | |
| 25 °C | 29 °C | 19:00 |
východ slnka 06:26
západ slnka 18:59
PO HODINÁCH
západ slnka 18:59
|
|
Predpoveď počasia Iganran Hill, Nigéria rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,1 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 98 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 77% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 23 °C 28 °C |
0,4 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 98 % | 22 °C | 71 % | 0% | 71% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| dažďové prehánky | 29 °C 33 °C |
2,6 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 68 % | 22 °C | 22 % | 0% | 12% | 3% | 8% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,1 mm | 3.4 m/s12 km/h južný |
1010 hPa | 91 % | 23 °C | 99 % | 0% | 1% | 3% | 99% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,1 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 96 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 15% | 96% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 23 °C 27 °C |
0,2 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 95 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 82% | |
| 13:00
14:00
| silný dážď | 29 °C 34 °C |
7,7 mm | 2.1 m/s8 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 68 % | 22 °C | 99 % | 0% | 99% | 4% | 2% | |
| 19:00
20:00
| dážď | 23 °C 27 °C |
1,6 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1011 hPa | 92 % | 22 °C | 93 % | 0% | 4% | 4% | 92% | |
Iganran Hill, Nigéria - informácie
Štát: NigériaGPS súradnice: 8,6775; 3,4032
Časová zóna: Africa / Lagos
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Iganran Hill, Nigéria. Predpoveď počasia Iganran Hill.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Iganran Hill dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Iganran Hill
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:26 | 18:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:42 | 12:33 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:03 | 19:22 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:37 | 19:48 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:11 | 20:14 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 11:05 | 21.05.2026 23:59 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |