Počasie Igbodu, Ogun dnes
Predpoveď počasia Igbodu, Ogun 26. apríl 2026
Cez deň ráno dážď, dopoludnie slabý dážď, poludnie dažďové prehánky, večer spočiatku dažďové prehánky, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 30 °C. Úhrn zrážok 8,8 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 24 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Igbodu, Ogun, Nigéria rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 94 % | 24 °C | 100 % | 0% | 24% | 6% | 100% | |
| 01:00
02:00
| dážď | 25 °C 31 °C |
3,7 mm | 1.2 m/s4 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 95 % | 24 °C | 100 % | 0% | 28% | 4% | 100% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 24 °C 30 °C |
0,7 mm | 0.5 m/s2 km/h východný |
1011 hPa | 98 % | 23 °C | 100 % | 0% | 7% | 0% | 100% | |
| 13:00
14:00
| dažďové prehánky | 30 °C 36 °C |
4,4 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 76 % | 25 °C | 82 % | 0% | 18% | 21% | 74% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 26 °C 33 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 96 % | 25 °C | 100 % | 0% | 7% | 64% | 100% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 97 % | 24 °C | 80 % | 0% | 28% | 21% | 70% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 24 °C 30 °C |
0,3 mm | 0.9 m/s3 km/h južný |
1011 hPa | 99 % | 24 °C | 100 % | 0% | 83% | 39% | 100% | |
| 13:00
14:00
| dažďové prehánky | 31 °C 37 °C |
1,6 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
1010 hPa | 70 % | 24 °C | 49 % | 0% | 16% | 10% | 37% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1008 hPa | 89 % | 25 °C | 57 % | 0% | 4% | 20% | 45% | |
Igbodu, Ogun, Nigéria - informácie
Štát: NigériaGPS súradnice: 6,7915; 4,0672
Časová zóna: Africa / Lagos
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Igbodu, Ogun, Nigéria. Predpoveď počasia Igbodu, Ogun.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Igbodu, Ogun dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Igbodu, Ogun
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Igbodu, Ogun
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:31 | 18:51 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:41 | 12:20 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:09 | 19:13 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:45 | 19:38 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:19 | 20:03 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:07 | 26.04.2026 02:43 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |