Počasie Ilorin, Kwara dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Ilorin, Kwara na 10 dní.
Piatok 1. máj
36 / 26°C
| 0.0 mm | 5 km/h |
| 26 °C | 31 °C | 01:00 | |
| 25 °C | 30 °C | 07:00 | |
| 35 °C | 39 °C | 13:00 | |
| 34 °C | 37 °C | 19:00 |
východ slnka 06:26
západ slnka 18:51
PO HODINÁCH
západ slnka 18:51
|
|
Predpoveď počasia Ilorin, Kwara, Nigéria rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 84 % | 23 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 89 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 19% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 35 °C 39 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h južný |
1009 hPa | 45 % | 21 °C | 16 % | 0% | 2% | 14% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 42 % | 19 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,1 mm | 5.2 m/s19 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 85 % | 23 °C | 5 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 83 % | 23 °C | 82 % | 0% | 65% | 0% | 49% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 35 °C 38 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h južný |
1009 hPa | 41 % | 19 °C | 19 % | 0% | 2% | 16% | 0% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 33 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h južný |
1007 hPa | 43 % | 19 °C | 43 % | 0% | 0% | 21% | 25% | |
Ilorin, Kwara, Nigéria - informácie
Štát: NigériaGPS súradnice: 8,4966; 4,5421
Časová zóna: Africa / Lagos
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 814 192
Nadmorská výška: 310 m
Administratívna časť:
- Kwara State, Ilorin, Kwara
- Ilorin East, Ilorin, Kwara
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ilorin, Kwara, Nigéria. Predpoveď počasia Ilorin, Kwara.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ilorin, Kwara dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | 26,0 °C | 19,0 °C | 33,7 °C | |
| február | 28,1 °C | 21,6 °C | 35,8 °C | 1 |
| marec | 28,3 °C | 23,2 °C | 35,9 °C | 3 |
| apríl | 28,1 °C | 23,1 °C | 34,2 °C | 7 |
| máj | 27,0 °C | 22,5 °C | 32,6 °C | 10 |
| jún | 25,5 °C | 21,6 °C | 30,9 °C | 13 |
| júl | 24,5 °C | 21,3 °C | 29,2 °C | 12 |
| august | 24,5 °C | 21,2 °C | 28,8 °C | 10 |
| september | 24,6 °C | 21,1 °C | 29,8 °C | 16 |
| október | 25,6 °C | 21,3 °C | 31,3 °C | 10 |
| november | 26,2 °C | 20,2 °C | 33,6 °C | 1 |
| december | 25,7 °C | 18,7 °C | 33,6 °C |
Astronomické informácie Ilorin, Kwara
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:26 | 18:51 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:38 | 12:25 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:03 | 19:14 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:39 | 19:38 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:13 | 20:04 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:58 | 01.05.2026 05:59 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |