Počasie Iperu dnes
Predpoveď počasia Iperu 26. apríl 2026
Cez deň zamračené, dopoludnie slabý dážď, poludnie silný dážď. Najvyššia teplota 32 °C. Úhrn zrážok 9,6 mm. V noci najnižšia teplota 24 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Iperu, Nigéria rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,2 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 94 % | 24 °C | 97 % | 0% | 10% | 3% | 96% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 25 °C 31 °C |
0,9 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 97 % | 24 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 80% | |
| 13:00
14:00
| silný dážď | 32 °C 38 °C |
8,5 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 67 % | 24 °C | 94 % | 0% | 89% | 7% | 49% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 90 % | 24 °C | 98 % | 0% | 0% | 5% | 97% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severný |
1011 hPa | 97 % | 23 °C | 92 % | 0% | 19% | 26% | 88% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 24 °C 29 °C |
0,6 mm | 0.9 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 98 % | 24 °C | 100 % | 0% | 93% | 64% | 100% | |
| 13:00
14:00
| dažďové prehánky | 32 °C 38 °C |
4,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západný |
1010 hPa | 65 % | 24 °C | 35 % | 0% | 25% | 8% | 11% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 90 % | 25 °C | 100 % | 0% | 0% | 10% | 100% | |
Iperu, Nigéria - informácie
Štát: NigériaGPS súradnice: 6,9100; 3,6656
Časová zóna: Africa / Lagos
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 15 935
Nadmorská výška: 97 m
Administratívna časť:
- Ogun State, Abeokuta, Ogun
- Ikenne, Ikenne
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Iperu, Nigéria. Predpoveď počasia Iperu.
Iperu - počasie v okolí - väčšie mestá
Iperu - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Iperu dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Iperu
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Iperu
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:32 | 18:53 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:43 | 12:20 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:10 | 19:15 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:46 | 19:39 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:21 | 20:05 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:08 | 26.04.2026 02:45 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |