Počasie Lamugu Hill dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Lamugu Hill na 10 dní.
Sobota 23. máj
33 / 24°C
| 5.6 mm | 12 km/h |
| 26 °C | 30 °C | 01:00 | |
| 25 °C | 29 °C | 07:00 | |
| 33 °C | 37 °C | 13:00 | |
| 26 °C | 30 °C | 19:00 |
východ slnka 05:53
západ slnka 18:31
PO HODINÁCH
západ slnka 18:31
|
|
Predpoveď počasia Lamugu Hill, Nigéria rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 76 % | 21 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 25 °C 29 °C |
0,1 mm | 4.6 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 89 % | 22 °C | 76 % | 0% | 71% | 0% | 14% | |
| 13:00
14:00
| silné dažďové prehánky |
33 °C 37 °C |
5,5 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 52 % | 21 °C | 20 % | 0% | 2% | 2% | 16% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západný |
1011 hPa | 86 % | 23 °C | 87 % | 0% | 2% | 0% | 87% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 90 % | 22 °C | 98 % | 0% | 11% | 5% | 97% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 90 % | 22 °C | 100 % | 0% | 97% | 9% | 98% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 32 °C 36 °C |
3,4 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 54 % | 21 °C | 98 % | 0% | 14% | 3% | 98% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 86 % | 23 °C | 95 % | 0% | 7% | 3% | 95% | |
Lamugu Hill, Nigéria - informácie
Štát: NigériaGPS súradnice: 9,9074; 11,1090
Časová zóna: Africa / Lagos
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lamugu Hill, Nigéria. Predpoveď počasia Lamugu Hill.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lamugu Hill dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lamugu Hill
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:53 | 18:31 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:12 | 12:37 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:30 | 18:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:04 | 19:20 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:37 | 19:46 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:29 | 23.05.2026 00:15 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |