Počasie Maiduguri, Borno dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Maiduguri, Borno na 10 dní.
Piatok 22. máj
34 / 25°C
| 3.6 mm | 7 km/h |
| 27 °C | 31 °C | 01:00 | |
| 26 °C | 31 °C | 07:00 | |
| 32 °C | 36 °C | 13:00 | |
| 26 °C | 30 °C | 19:00 |
východ slnka 05:42
západ slnka 18:25
PO HODINÁCH
západ slnka 18:25
|
|
Predpoveď počasia Maiduguri, Borno, Nigéria rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| slabý dážď | 27 °C 31 °C |
0,7 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 74 % | 21 °C | 100 % | 0% | 0% | 50% | 100% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 26 °C 31 °C |
0,8 mm | 2.4 m/s9 km/h južný |
1012 hPa | 83 % | 23 °C | 100 % | 0% | 1% | 93% | 100% | |
| 13:00
14:00
| dažďové prehánky | 32 °C 36 °C |
1,8 mm | 1.9 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 55 % | 21 °C | 75 % | 0% | 0% | 70% | 14% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,3 mm | 3.2 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 86 % | 23 °C | 95 % | 0% | 0% | 17% | 95% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 87 % | 22 °C | 93 % | 0% | 0% | 40% | 89% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 79 % | 22 °C | 21 % | 0% | 0% | 0% | 20% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 36 °C 39 °C |
0,3 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 38 % | 19 °C | 10 % | 0% | 0% | 3% | 7% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1009 hPa | 46 % | 19 °C | 11 % | 0% | 0% | 5% | 7% | |
Maiduguri, Borno, Nigéria - informácie
Štát: NigériaGPS súradnice: 11,8469; 13,1571
Časová zóna: Africa / Lagos
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 758 700
Nadmorská výška: 321 m
Administratívna časť:
- Borno State, Maiduguri, Borno
- Maiduguri, Maiduguri, Borno
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Maiduguri, Borno, Nigéria. Predpoveď počasia Maiduguri, Borno.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Maiduguri, Borno dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | 21,8 °C | 12,6 °C | 31,9 °C | |
| február | 24,8 °C | 15,3 °C | 34,6 °C | |
| marec | 29,3 °C | 19,7 °C | 37,8 °C | |
| apríl | 32,6 °C | 23,9 °C | 40,1 °C | 1 |
| máj | 32,5 °C | 25,5 °C | 39,4 °C | 4 |
| jún | 30,2 °C | 24,5 °C | 36,4 °C | 7 |
| júl | 27,5 °C | 22,9 °C | 33,2 °C | 10 |
| august | 26,6 °C | 22,3 °C | 32,0 °C | 10 |
| september | 27,2 °C | 22,4 °C | 33,7 °C | 6 |
| október | 27,9 °C | 20,7 °C | 36,4 °C | 1 |
| november | 24,9 °C | 16,0 °C | 34,2 °C | |
| december | 23,2 °C | 13,1 °C | 32,3 °C |
Astronomické informácie Maiduguri, Borno
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:42 | 18:25 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:04 | 12:43 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:19 | 18:49 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:53 | 19:15 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:26 | 19:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:18 | 23.05.2026 00:09 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |