Počasie Masuri dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Masuri na 10 dní.
Pondelok 18. máj
35 / 24°C
| 0.9 mm | 10 km/h |
| 28 °C | 32 °C | 09:00 | |
| 34 °C | 37 °C | 12:00 | |
| 32 °C | 35 °C | 15:00 | |
| 28 °C | 32 °C | 21:00 |
východ slnka 05:56
západ slnka 18:33
PO HODINÁCH
západ slnka 18:33
|
|
Predpoveď počasia Masuri, Nigéria rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| zamračené | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 77 % | 21 °C | 98 % | 0% | 0% | 39% | 97% | |
| 01:00
02:00
| zamračené | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 78 % | 21 °C | 100 % | 0% | 0% | 98% | 94% | |
| 02:00
03:00
| zamračené | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 78 % | 21 °C | 99 % | 0% | 0% | 96% | 85% | |
| 03:00
04:00
| zamračené | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 79 % | 21 °C | 96 % | 0% | 0% | 92% | 60% | |
| 04:00
05:00
| oblačno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h južný |
1010 hPa | 81 % | 21 °C | 84 % | 0% | 0% | 63% | 55% | |
| 05:00
06:00
| zamračené | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 82 % | 21 °C | 100 % | 0% | 0% | 97% | 89% | |
| 06:00
07:00
| zamračené | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 83 % | 21 °C | 96 % | 0% | 0% | 89% | 57% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 84 % | 21 °C | 16 % | 0% | 0% | 9% | 9% | |
| 08:00
09:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 77 % | 21 °C | 11 % | 0% | 2% | 5% | 4% | |
| 09:00
10:00
| jasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h južný |
1012 hPa | 67 % | 21 °C | 6 % | 0% | 1% | 2% | 2% | |
| 10:00
11:00
| polojasno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h južný |
1012 hPa | 58 % | 21 °C | 14 % | 0% | 0% | 14% | 3% | |
| 11:00
12:00
| jasno | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h južný |
1011 hPa | 51 % | 21 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 12:00
13:00
| polojasno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h južný |
1010 hPa | 46 % | 20 °C | 20 % | 0% | 0% | 17% | 4% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 35 °C 38 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h južný |
1009 hPa | 45 % | 20 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 14:00
15:00
| dažďové prehánky | 34 °C 37 °C |
0,7 mm | 4.6 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 46 % | 21 °C | 35 % | 0% | 0% | 5% | 32% | |
| 15:00
16:00
| oblačno | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h južný |
1007 hPa | 48 % | 20 °C | 80 % | 0% | 7% | 9% | 78% | |
| 16:00
17:00
| oblačno | 33 °C 36 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h južný |
1007 hPa | 47 % | 20 °C | 64 % | 0% | 0% | 3% | 64% | |
| 17:00
18:00
| slabé dažďové prehánky |
32 °C 35 °C |
0,2 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 47 % | 19 °C | 54 % | 0% | 0% | 3% | 52% | |
| 18:00
19:00
| oblačno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 57 % | 21 °C | 46 % | 0% | 0% | 0% | 45% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 67 % | 21 °C | 58 % | 0% | 0% | 0% | 57% | |
| 20:00
21:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h južný |
1010 hPa | 69 % | 22 °C | 68 % | 0% | 0% | 0% | 68% | |
| 21:00
22:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h južný |
1012 hPa | 70 % | 22 °C | 39 % | 0% | 0% | 0% | 38% | |
| 22:00
23:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 70 % | 21 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 23:00
00:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 71 % | 21 °C | 6 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| polojasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h južný |
1012 hPa | 74 % | 21 °C | 19 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
| 01:00
02:00
| zamračené | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h južný |
1012 hPa | 78 % | 21 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1012 hPa | 83 % | 21 °C | 39 % | 0% | 3% | 0% | 36% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 34 °C 38 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 48 % | 21 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 61 % | 21 °C | 23 % | 0% | 0% | 0% | 23% | |
Masuri, Nigéria - informácie
Štát: NigériaGPS súradnice: 10,2601; 10,3076
Časová zóna: Africa / Lagos
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Masuri, Nigéria. Predpoveď počasia Masuri.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Masuri dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Masuri
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:56 | 18:33 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:15 | 12:37 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:33 | 18:56 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:08 | 19:22 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 19:49 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 07:18 | 18.05.2026 20:36 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |