Počasie Merin dnes
Predpoveď počasia Merin 26. apríl 2026
Cez deň ráno slabý dážď, dopoludnie dážď, poludnie slabý dážď, večer spočiatku slabý dážď, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 30 °C. Úhrn zrážok 2,8 mm. V noci najnižšia teplota 23 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Merin, Nigéria rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 94 % | 23 °C | 100 % | 0% | 27% | 1% | 100% | |
| 01:00
02:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 95 % | 23 °C | 100 % | 0% | 93% | 2% | 100% | |
| 02:00
03:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h južný |
1011 hPa | 95 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
| 03:00
04:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
0,6 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 95 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 91% | |
| 04:00
05:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 95 % | 23 °C | 71 % | 0% | 67% | 14% | 12% | |
| 05:00
06:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 96 % | 23 °C | 100 % | 0% | 76% | 2% | 99% | |
| 06:00
07:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 97 % | 23 °C | 100 % | 0% | 53% | 0% | 100% | |
| 07:00
08:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
1,3 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 96 % | 23 °C | 100 % | 0% | 87% | 3% | 100% | |
| 13:00
14:00
| slabý dážď | 29 °C 34 °C |
0,8 mm | 3.1 m/s11 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 70 % | 23 °C | 100 % | 0% | 25% | 10% | 100% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 75 % | 22 °C | 100 % | 0% | 21% | 0% | 100% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h južný |
1012 hPa | 94 % | 23 °C | 100 % | 0% | 5% | 0% | 100% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,2 mm | 1.7 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 97 % | 23 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 30 °C 34 °C |
0,4 mm | 2.7 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 62 % | 22 °C | 75 % | 0% | 63% | 30% | 6% | |
| 19:00
20:00
| dažďové prehánky | 28 °C 33 °C |
3,8 mm | 1.4 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 75 % | 23 °C | 65 % | 0% | 9% | 7% | 60% | |
Merin, Nigéria - informácie
Štát: NigériaGPS súradnice: 7,5552; 3,9954
Časová zóna: Africa / Lagos
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Merin, Nigéria. Predpoveď počasia Merin.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Merin dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Merin
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Merin
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:30 | 18:52 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:41 | 12:21 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:08 | 19:14 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:44 | 19:39 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:19 | 20:04 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:06 | 26.04.2026 02:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |