Počasie Musa dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Musa na 10 dní.
Utorok 26. máj
30 / 23°C
| 18.6 mm | 6 km/h |
| 23 °C | 27 °C | 01:00 | |
| 23 °C | 28 °C | 07:00 | |
| 30 °C | 35 °C | 13:00 | |
| 28 °C | 33 °C | 19:00 |
východ slnka 06:01
západ slnka 18:32
PO HODINÁCH
západ slnka 18:32
|
|
Predpoveď počasia Musa, Nigéria rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 26.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| dážď | 23 °C 27 °C |
3,2 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 96 % | 22 °C | 100 % | 0% | 5% | 85% | 100% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 23 °C 27 °C |
0,6 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 95 % | 22 °C | 98 % | 0% | 0% | 1% | 98% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 66 % | 23 °C | 99 % | 0% | 3% | 0% | 99% | |
| 19:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
28 °C 33 °C |
14,8 mm | 2.3 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 77 % | 23 °C | 57 % | 0% | 27% | 11% | 37% | |
streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 95 % | 22 °C | 98 % | 0% | 0% | 14% | 97% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.0 m/s0 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 94 % | 22 °C | 81 % | 0% | 2% | 9% | 78% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 31 °C 36 °C |
2,6 mm | 1.9 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 64 % | 23 °C | 98 % | 0% | 97% | 1% | 10% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,2 mm | 4.7 m/s17 km/h južný |
1011 hPa | 93 % | 23 °C | 96 % | 0% | 25% | 16% | 93% | |
Musa, Nigéria - informácie
Štát: NigériaGPS súradnice: 7,2941; 10,0660
Časová zóna: Africa / Lagos
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Musa, Nigéria. Predpoveď počasia Musa.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Musa dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Musa
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:01 | 18:32 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:16 | 12:30 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:38 | 18:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:13 | 19:20 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:46 | 19:47 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.05.2026 14:02 | 26.05.2026 02:19 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |