Počasie Nasarawa dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Nasarawa na 10 dní.
Sobota 23. máj
32 / 24°C
| 0.5 mm | 9 km/h |
| 25 °C | 30 °C | 01:00 | |
| 25 °C | 29 °C | 07:00 | |
| 32 °C | 36 °C | 13:00 | |
| 29 °C | 35 °C | 19:00 |
východ slnka 05:58
západ slnka 18:31
PO HODINÁCH
západ slnka 18:31
|
|
Predpoveď počasia Nasarawa, Nigéria rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 90 % | 23 °C | 3 % | 0% | 1% | 0% | 1% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 25 °C 30 °C |
0,3 mm | 3.1 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 91 % | 23 °C | 34 % | 0% | 32% | 1% | 2% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 32 °C 37 °C |
0,2 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 61 % | 23 °C | 59 % | 0% | 58% | 3% | 3% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 29 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 76 % | 24 °C | 63 % | 0% | 7% | 2% | 60% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| dážď | 26 °C 31 °C |
2,3 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 87 % | 23 °C | 86 % | 0% | 3% | 3% | 85% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,3 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1014 hPa | 97 % | 23 °C | 99 % | 0% | 36% | 3% | 99% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 30 °C 35 °C |
0,1 mm | 2.3 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 66 % | 23 °C | 100 % | 0% | 20% | 2% | 100% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 72 % | 23 °C | 90 % | 0% | 3% | 11% | 89% | |
Nasarawa, Nigéria - informácie
Štát: NigériaGPS súradnice: 8,3960; 10,3948
Časová zóna: Africa / Lagos
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Nasarawa, Nigéria. Predpoveď počasia Nasarawa.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Nasarawa dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Nasarawa
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:58 | 18:31 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:15 | 12:33 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 18:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 19:20 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:43 | 19:46 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:34 | 23.05.2026 00:16 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |