Počasie Shani, Borno dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Shani, Borno na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
34 / 25°C
| 13.1 mm | 9 km/h |
| 29 °C | 34 °C | 01:00 | |
| 25 °C | 30 °C | 07:00 | |
| 34 °C | 38 °C | 13:00 | |
| 31 °C | 36 °C | 19:00 |
východ slnka 05:49
západ slnka 18:27
PO HODINÁCH
západ slnka 18:27
|
|
Predpoveď počasia Shani, Borno, Nigéria rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| silný dážď | 29 °C 34 °C |
12,2 mm | 0.4 m/s1 km/h južný |
1010 hPa | 72 % | 23 °C | 98 % | 0% | 3% | 4% | 98% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 91 % | 23 °C | 97 % | 0% | 7% | 16% | 97% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 34 °C 38 °C |
0,1 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1009 hPa | 50 % | 22 °C | 43 % | 0% | 4% | 0% | 39% | |
| 19:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
31 °C 36 °C |
0,8 mm | 1.5 m/s5 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 60 % | 22 °C | 32 % | 0% | 5% | 1% | 27% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| dážď | 27 °C 32 °C |
1,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 78 % | 22 °C | 89 % | 0% | 0% | 16% | 87% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 87 % | 23 °C | 45 % | 0% | 12% | 0% | 36% | |
| 13:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
33 °C 37 °C |
0,9 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 50 % | 21 °C | 17 % | 0% | 14% | 0% | 3% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 27 °C 32 °C |
0,1 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 85 % | 23 °C | 77 % | 0% | 0% | 21% | 73% | |
Shani, Borno, Nigéria - informácie
Štát: NigériaGPS súradnice: 10,2182; 12,0606
Časová zóna: Africa / Lagos
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 14 305
Nadmorská výška: 234 m
Administratívna časť:
- Borno State, Maiduguri, Borno
- Shani, Shani, Borno
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Shani, Borno, Nigéria. Predpoveď počasia Shani, Borno.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Shani, Borno dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Shani, Borno
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:49 | 18:27 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:08 | 12:38 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:26 | 18:50 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:00 | 19:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:33 | 19:43 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:27 | 21.05.2026 23:25 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |