Počasie Tela dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Tela na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
32 / 24°C
| 9.3 mm | 9 km/h |
| 25 °C | 29 °C | 01:00 | |
| 25 °C | 30 °C | 07:00 | |
| 32 °C | 37 °C | 13:00 | |
| 24 °C | 28 °C | 19:00 |
východ slnka 06:05
západ slnka 18:35
PO HODINÁCH
západ slnka 18:35
|
|
Predpoveď počasia Tela, Nigéria rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 91 % | 23 °C | 91 % | 0% | 1% | 0% | 91% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 25 °C 30 °C |
0,6 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 90 % | 23 °C | 94 % | 0% | 59% | 0% | 87% | |
| 13:00
14:00
| silné dažďové prehánky |
32 °C 37 °C |
6,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 60 % | 23 °C | 38 % | 0% | 18% | 1% | 24% | |
| 19:00
20:00
| dážď | 24 °C 28 °C |
2,7 mm | 5.9 m/s21 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 94 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 88% | 94% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
7,8 mm | 2.3 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 97 % | 23 °C | 96 % | 0% | 80% | 15% | 82% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 23 °C 27 °C |
0,5 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 96 % | 22 °C | 98 % | 0% | 41% | 0% | 96% | |
| 13:00
14:00
| silné dažďové prehánky |
29 °C 34 °C |
7,2 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 68 % | 22 °C | 26 % | 0% | 20% | 3% | 5% | |
| 19:00
20:00
| dážď | 25 °C 30 °C |
1,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 94 % | 23 °C | 88 % | 0% | 1% | 16% | 86% | |
Tela, Nigéria - informácie
Štát: NigériaGPS súradnice: 7,3724; 9,0206
Časová zóna: Africa / Lagos
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 325 m
Administratívna časť:
- Benue State, Makurdi, Benue State
- Gboko, Gboko, Benue State
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tela, Nigéria. Predpoveď počasia Tela.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tela dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Tela
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:05 | 18:35 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:20 | 12:29 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:43 | 18:58 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:17 | 19:23 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:51 | 19:49 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:44 | 21.05.2026 23:34 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |