Počasie Tungan Walinga dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Tungan Walinga na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
31 / 26°C
| 1.5 mm | 13 km/h |
| 26 °C | 31 °C | 01:00 | |
| 26 °C | 30 °C | 07:00 | |
| 31 °C | 36 °C | 13:00 | |
| 30 °C | 35 °C | 19:00 |
východ slnka 06:17
západ slnka 18:57
PO HODINÁCH
západ slnka 18:57
|
|
Predpoveď počasia Tungan Walinga, Nigéria rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h južný |
1012 hPa | 86 % | 23 °C | 42 % | 0% | 2% | 3% | 39% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,2 mm | 2.1 m/s8 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 86 % | 23 °C | 82 % | 0% | 66% | 0% | 46% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 31 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 63 % | 23 °C | 25 % | 0% | 18% | 10% | 0% | |
| 19:00
20:00
| dažďové prehánky | 30 °C 34 °C |
1,3 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 63 % | 22 °C | 54 % | 0% | 0% | 17% | 45% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,2 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 93 % | 24 °C | 73 % | 0% | 3% | 2% | 71% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,4 mm | 3.4 m/s12 km/h južný |
1012 hPa | 90 % | 23 °C | 99 % | 0% | 96% | 0% | 83% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 69 % | 23 °C | 94 % | 0% | 25% | 13% | 93% | |
| 19:00
20:00
| silný dážď | 29 °C 34 °C |
8,4 mm | 1.1 m/s4 km/h západný |
1008 hPa | 70 % | 23 °C | 97 % | 0% | 3% | 2% | 97% | |
Tungan Walinga, Nigéria - informácie
Štát: NigériaGPS súradnice: 10,7195; 4,8143
Časová zóna: Africa / Lagos
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tungan Walinga, Nigéria. Predpoveď počasia Tungan Walinga.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tungan Walinga dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Tungan Walinga
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:17 | 18:57 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:37 | 12:39 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:54 | 19:20 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:28 | 19:46 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:01 | 20:13 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:56 | 21.05.2026 23:56 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |