Počasie Turawa, Kaduna dnes
Predpoveď počasia Turawa, Kaduna 17. máj 2026
Cez deň ráno oblačno, dopoludnie sa polojasno, večer spočiatku polojasno, neskoršie jasno. Najvyššia teplota 37 °C. V noci zamračené. Najnižšia teplota 23 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Turawa, Kaduna, Nigéria rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 59 % | 18 °C | 80 % | 0% | 0% | 80% | 2% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 72 % | 20 °C | 14 % | 0% | 0% | 14% | 0% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 36 °C 38 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západný |
1009 hPa | 32 % | 16 °C | 24 % | 0% | 0% | 23% | 1% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 34 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1006 hPa | 28 % | 12 °C | 10 % | 0% | 0% | 6% | 5% | |
Zajtra, pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h južný |
1010 hPa | 61 % | 18 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 07:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 27 °C |
0,7 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 80 % | 20 °C | 61 % | 0% | 0% | 14% | 55% | |
| 13:00
14:00
| dažďové prehánky | 34 °C 36 °C |
1,2 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 41 % | 18 °C | 47 % | 0% | 1% | 13% | 43% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 30 °C 33 °C |
0,2 mm | 1.4 m/s5 km/h západný |
1008 hPa | 54 % | 19 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
Turawa, Kaduna, Nigéria - informácie
Štát: NigériaGPS súradnice: 11,0795; 8,0667
Časová zóna: Africa / Lagos
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Turawa, Kaduna, Nigéria. Predpoveď počasia Turawa, Kaduna.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Turawa, Kaduna dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Turawa, Kaduna
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Turawa, Kaduna
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
17. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:04 | 18:43 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:24 | 12:39 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:41 | 19:06 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:15 | 19:32 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:49 | 19:59 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 17.05.2026 06:21 | 17.05.2026 19:39 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |