Počasie Viashima dnes
| 34 °C | 37 °C | 17:00 | |
| 32 °C | 35 °C | 19:00 | |
| 30 °C | 34 °C | 21:00 | |
| 29 °C | 33 °C | 23:00 |
východ slnka 06:03
západ slnka 18:32
PO HODINÁCH
západ slnka 18:32
Predpoveď počasia Viashima 16. máj 2026
Cez deň ráno a dopoludnie oblačno, poludnie polojasno, večer spočiatku polojasno, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 35 °C. V noci zamračené. Najnižšia teplota 25 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Viashima, Nigéria rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, sobota 16.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
06:00
| oblačno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 82 % | 21 °C | 56 % | 0% | 0% | 5% | 53% | |
| 06:00
07:00
| oblačno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 84 % | 21 °C | 55 % | 0% | 0% | 6% | 52% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 82 % | 22 °C | 37 % | 0% | 0% | 13% | 28% | |
| 08:00
09:00
| polojasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 75 % | 22 °C | 26 % | 0% | 0% | 11% | 17% | |
| 09:00
10:00
| jasno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 69 % | 22 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 10:00
11:00
| oblačno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 63 % | 22 °C | 59 % | 0% | 6% | 55% | 2% | |
| 11:00
12:00
| zamračené | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 57 % | 22 °C | 92 % | 0% | 16% | 90% | 3% | |
| 12:00
13:00
| oblačno | 33 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 53 % | 21 °C | 57 % | 0% | 11% | 47% | 7% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 33 °C 37 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 50 % | 21 °C | 70 % | 0% | 3% | 65% | 10% | |
| 14:00
15:00
| polojasno | 34 °C 38 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 48 % | 21 °C | 14 % | 0% | 1% | 3% | 9% | |
| 15:00
16:00
| jasno | 35 °C 39 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 46 % | 21 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
17:00
| jasno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 45 % | 20 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 17:00
18:00
| jasno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 44 % | 20 °C | 10 % | 0% | 0% | 1% | 10% | |
| 18:00
19:00
| oblačno | 33 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 49 % | 20 °C | 42 % | 0% | 3% | 5% | 37% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 52 % | 20 °C | 68 % | 0% | 0% | 2% | 67% | |
| 20:00
21:00
| oblačno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 54 % | 20 °C | 56 % | 0% | 0% | 0% | 55% | |
| 21:00
22:00
| polojasno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 57 % | 20 °C | 14 % | 0% | 1% | 2% | 11% | |
| 22:00
23:00
| oblačno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 60 % | 21 °C | 55 % | 0% | 0% | 4% | 53% | |
| 23:00
00:00
| oblačno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 62 % | 21 °C | 88 % | 0% | 0% | 4% | 87% | |
Zajtra, nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| oblačno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 62 % | 21 °C | 66 % | 0% | 0% | 5% | 64% | |
| 01:00
02:00
| oblačno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 65 % | 21 °C | 54 % | 0% | 0% | 1% | 53% | |
| 02:00
03:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 68 % | 21 °C | 69 % | 0% | 0% | 7% | 68% | |
| 03:00
04:00
| zamračené | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 67 % | 21 °C | 93 % | 0% | 0% | 19% | 92% | |
| 04:00
05:00
| oblačno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 69 % | 21 °C | 99 % | 0% | 0% | 8% | 99% | |
| 05:00
06:00
| zamračené | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 71 % | 21 °C | 96 % | 0% | 0% | 14% | 96% | |
| 06:00
07:00
| zamračené | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 73 % | 21 °C | 98 % | 0% | 0% | 76% | 94% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 74 % | 22 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 95% | |
| 08:00
09:00
| dážď | 27 °C 31 °C |
0,3 mm | 4.7 m/s17 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 75 % | 22 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 09:00
10:00
| zamračené | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 81 % | 23 °C | 100 % | 0% | 1% | 79% | 100% | |
| 10:00
11:00
| zamračené | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 78 % | 23 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 11:00
12:00
| zamračené | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 70 % | 22 °C | 96 % | 0% | 10% | 95% | 33% | |
| 12:00
13:00
| oblačno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 64 % | 22 °C | 40 % | 0% | 3% | 36% | 3% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 56 % | 22 °C | 27 % | 0% | 4% | 21% | 1% | |
| 14:00
15:00
| jasno | 33 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 52 % | 22 °C | 10 % | 0% | 2% | 9% | 0% | |
| 15:00
16:00
| jasno | 34 °C 38 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 50 % | 21 °C | 4 % | 0% | 1% | 2% | 1% | |
| 16:00
17:00
| dažďové prehánky | 34 °C 38 °C |
0,3 mm | 3.5 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 48 % | 21 °C | 30 % | 0% | 17% | 7% | 13% | |
| 17:00
18:00
| polojasno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západný |
1006 hPa | 55 % | 22 °C | 28 % | 0% | 0% | 3% | 27% | |
| 18:00
19:00
| polojasno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 57 % | 22 °C | 36 % | 0% | 0% | 4% | 33% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 63 % | 22 °C | 28 % | 0% | 0% | 4% | 26% | |
| 20:00
21:00
| polojasno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 64 % | 22 °C | 20 % | 0% | 0% | 3% | 16% | |
| 21:00
22:00
| polojasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 70 % | 22 °C | 23 % | 0% | 0% | 3% | 21% | |
| 22:00
23:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h južný |
1011 hPa | 74 % | 22 °C | 53 % | 0% | 0% | 7% | 49% | |
| 23:00
00:00
| zamračené | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 76 % | 23 °C | 93 % | 0% | 14% | 18% | 90% | |
Viashima, Nigéria - informácie
Štát: NigériaGPS súradnice: 7,5146; 9,6012
Časová zóna: Africa / Lagos
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Viashima, Nigéria. Predpoveď počasia Viashima.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Viashima dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Viashima
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Viashima
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
16. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:03 | 18:32 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:17 | 12:28 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:41 | 18:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:15 | 19:20 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:49 | 19:46 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 16.05.2026 05:23 | 16.05.2026 18:18 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |