Počasie Barrio de San Francisco dnes
| 30 °C | 34 °C | 16:00 | |
| 27 °C | 32 °C | 18:00 | |
| 27 °C | 32 °C | 20:00 | |
| 27 °C | 32 °C | 22:00 |
východ slnka 05:18
západ slnka 18:04
PO HODINÁCH
západ slnka 18:04
Predpoveď počasia Barrio de San Francisco 27. máj 2026
Večer zamračené. Najvyššia teplota 34 °C. V noci dážď. Najnižšia teplota 27 °C. Úhrn zrážok 3,4 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Barrio de San Francisco, Nikaragua rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 13:00
21:00
| zamračené | 34 °C 38 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h východný |
1008 hPa | 51 % | 21 °C | 98 % | 0% | 14% | 33% | 97% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 33 °C 37 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h východný |
1007 hPa | 55 % | 22 °C | 82 % | 0% | 10% | 24% | 77% | |
| 15:00
23:00
| dážď | 33 °C 37 °C |
0,4 mm | 5.0 m/s18 km/h východný |
1007 hPa | 54 % | 22 °C | 89 % | 0% | 19% | 15% | 86% | |
| 16:00
00:00
| dážď | 30 °C 34 °C |
0,5 mm | 5.3 m/s19 km/h východný |
1008 hPa | 62 % | 22 °C | 96 % | 0% | 48% | 48% | 89% | |
| 17:00
01:00
| slabý dážď | 28 °C 32 °C |
0,1 mm | 7.3 m/s26 km/h východný |
1009 hPa | 77 % | 23 °C | 98 % | 0% | 20% | 78% | 96% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 84 % | 23 °C | 82 % | 0% | 0% | 23% | 76% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 83 % | 23 °C | 70 % | 0% | 5% | 7% | 66% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 84 % | 24 °C | 61 % | 0% | 3% | 10% | 57% | |
| 21:00
05:00
| zamračené | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 87 % | 24 °C | 95 % | 0% | 15% | 3% | 94% | |
| 22:00
06:00
| zamračené | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východný |
1011 hPa | 88 % | 24 °C | 98 % | 0% | 21% | 21% | 98% | |
| 23:00
07:00
| zamračené | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východný |
1011 hPa | 88 % | 24 °C | 100 % | 0% | 21% | 46% | 99% | |
Zajtra, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východný |
1011 hPa | 89 % | 24 °C | 100 % | 0% | 25% | 63% | 100% | |
| 01:00
09:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východný |
1011 hPa | 89 % | 24 °C | 100 % | 0% | 24% | 93% | 100% | |
| 02:00
10:00
| dážď | 26 °C 31 °C |
0,4 mm | 3.2 m/s12 km/h východný |
1011 hPa | 88 % | 24 °C | 100 % | 0% | 25% | 36% | 99% | |
| 03:00
11:00
| silný dážď | 26 °C 31 °C |
1,9 mm | 3.4 m/s12 km/h východný |
1010 hPa | 90 % | 24 °C | 99 % | 0% | 66% | 22% | 94% | |
| 04:00
12:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
0,7 mm | 2.5 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 97 % | 23 °C | 100 % | 0% | 14% | 87% | 100% | |
| 05:00
13:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
0,5 mm | 3.5 m/s13 km/h východný |
1011 hPa | 98 % | 24 °C | 99 % | 28% | 45% | 19% | 98% | |
| 06:00
14:00
| slabý dážď | 25 °C 30 °C |
0,2 mm | 3.6 m/s13 km/h východný |
1011 hPa | 97 % | 24 °C | 99 % | 8% | 32% | 0% | 98% | |
| 07:00
15:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východný |
1011 hPa | 95 % | 24 °C | 99 % | 3% | 24% | 0% | 99% | |
| 08:00
16:00
| zamračené | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 86 % | 24 °C | 100 % | 0% | 30% | 3% | 100% | |
| 09:00
17:00
| slabý dážď | 29 °C 34 °C |
0,1 mm | 5.1 m/s18 km/h východný |
1012 hPa | 73 % | 23 °C | 99 % | 0% | 39% | 13% | 99% | |
| 10:00
18:00
| slabý dážď | 31 °C 36 °C |
0,1 mm | 4.9 m/s18 km/h východný |
1012 hPa | 66 % | 23 °C | 100 % | 0% | 22% | 4% | 100% | |
| 11:00
19:00
| slabý dážď | 32 °C 37 °C |
0,2 mm | 4.0 m/s14 km/h východný |
1011 hPa | 61 % | 23 °C | 100 % | 0% | 21% | 7% | 100% | |
| 12:00
20:00
| silný dážď | 32 °C 37 °C |
1,9 mm | 3.5 m/s13 km/h východný |
1011 hPa | 60 % | 23 °C | 100 % | 0% | 19% | 24% | 100% | |
| 13:00
21:00
| silný dážď | 31 °C 36 °C |
2,8 mm | 6.2 m/s22 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 69 % | 24 °C | 99 % | 0% | 20% | 32% | 98% | |
| 14:00
22:00
| dážď | 28 °C 33 °C |
0,8 mm | 5.7 m/s21 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 82 % | 25 °C | 99 % | 0% | 1% | 52% | 98% | |
| 15:00
23:00
| dážď | 28 °C 34 °C |
0,3 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1009 hPa | 86 % | 25 °C | 99 % | 0% | 3% | 36% | 99% | |
| 16:00
00:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 33 °C |
0,1 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1009 hPa | 80 % | 24 °C | 96 % | 0% | 2% | 7% | 95% | |
| 17:00
01:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 79 % | 24 °C | 100 % | 0% | 30% | 13% | 100% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 85 % | 24 °C | 100 % | 0% | 13% | 2% | 100% | |
| 19:00
03:00
| zamračené | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 89 % | 24 °C | 100 % | 0% | 23% | 3% | 100% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 91 % | 25 °C | 100 % | 0% | 6% | 10% | 99% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 91 % | 24 °C | 100 % | 0% | 8% | 0% | 100% | |
| 22:00
06:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 92 % | 24 °C | 100 % | 0% | 28% | 10% | 100% | |
| 23:00
07:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 93 % | 24 °C | 99 % | 0% | 18% | 7% | 99% | |
Barrio de San Francisco, Nikaragua - informácie
Štát: NikaraguaGPS súradnice: 12,0306; -86,1165
Časová zóna: America / Managua
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Barrio de San Francisco, Nikaragua. Predpoveď počasia Barrio de San Francisco.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Barrio de San Francisco dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Barrio de San Francisco
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Barrio de San Francisco
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:18 | 18:04 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:41 | 12:46 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:55 | 18:28 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:29 | 18:54 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:01 | 19:21 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 14:26 | 27.05.2026 02:28 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |