Počasie Chichigalpa dnes
| 32 °C | 36 °C | 17:00 | |
| 26 °C | 33 °C | 19:00 | |
| 26 °C | 33 °C | 21:00 | |
| 26 °C | 33 °C | 23:00 |
východ slnka 05:21
západ slnka 18:09
PO HODINÁCH
západ slnka 18:09
Predpoveď počasia Chichigalpa 27. máj 2026
Večer slabý dážď. Najvyššia teplota 32 °C. Úhrn zrážok 0,8 mm. V noci silný dážď. Najnižšia teplota 24 °C. Úhrn zrážok 6,4 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Chichigalpa, Nikaragua rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 17:00
01:00
| silný dážď | 32 °C 36 °C |
1,2 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 57 % | 22 °C | 98 % | 0% | 22% | 88% | 84% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 27 °C 33 °C |
0,6 mm | 3.4 m/s12 km/h južný |
1009 hPa | 88 % | 24 °C | 100 % | 0% | 10% | 94% | 99% | |
| 19:00
03:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 33 °C |
0,1 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 98 % | 25 °C | 60 % | 0% | 0% | 38% | 39% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 96 % | 25 °C | 75 % | 1% | 2% | 10% | 71% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1011 hPa | 93 % | 25 °C | 99 % | 0% | 0% | 2% | 99% | |
| 22:00
06:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 96 % | 25 °C | 100 % | 0% | 7% | 40% | 100% | |
| 23:00
07:00
| hmla | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 98 % | 25 °C | 100 % | 57% | 57% | 10% | 100% | |
Zajtra, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| slabý dážď | 26 °C 32 °C |
0,1 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 98 % | 25 °C | 100 % | 57% | 57% | 14% | 100% | |
| 01:00
09:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severozápadný |
1011 hPa | 99 % | 25 °C | 100 % | 1% | 14% | 20% | 100% | |
| 02:00
10:00
| dážď | 26 °C 32 °C |
0,4 mm | 2.5 m/s9 km/h severozápadný |
1011 hPa | 99 % | 25 °C | 99 % | 73% | 78% | 13% | 96% | |
| 03:00
11:00
| silný dážď | 25 °C 31 °C |
2,2 mm | 2.4 m/s9 km/h severný |
1010 hPa | 98 % | 24 °C | 100 % | 63% | 68% | 15% | 98% | |
| 04:00
12:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
2,6 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 99 % | 24 °C | 100 % | 60% | 94% | 43% | 99% | |
| 05:00
13:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
1,1 mm | 2.9 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 98 % | 24 °C | 100 % | 0% | 25% | 53% | 100% | |
| 06:00
14:00
| dážď | 25 °C 31 °C |
0,4 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 97 % | 24 °C | 100 % | 0% | 2% | 67% | 100% | |
| 07:00
15:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severný |
1011 hPa | 96 % | 24 °C | 100 % | 0% | 2% | 0% | 100% | |
| 08:00
16:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1011 hPa | 93 % | 25 °C | 99 % | 0% | 14% | 70% | 99% | |
| 09:00
17:00
| slabý dážď | 28 °C 34 °C |
0,1 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 83 % | 24 °C | 100 % | 0% | 23% | 63% | 100% | |
| 10:00
18:00
| slabý dážď | 29 °C 35 °C |
0,1 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 76 % | 24 °C | 100 % | 0% | 18% | 32% | 100% | |
| 11:00
19:00
| dážď | 30 °C 36 °C |
0,4 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 71 % | 24 °C | 97 % | 0% | 22% | 18% | 96% | |
| 12:00
20:00
| silný dážď | 31 °C 37 °C |
2,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 70 % | 25 °C | 97 % | 0% | 92% | 22% | 68% | |
| 13:00
21:00
| silný dážď | 29 °C 35 °C |
1,6 mm | 3.8 m/s14 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 78 % | 25 °C | 91 % | 0% | 57% | 21% | 76% | |
| 14:00
22:00
| silné dažďové prehánky |
29 °C 36 °C |
1,4 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 85 % | 25 °C | 79 % | 0% | 18% | 15% | 72% | |
| 15:00
23:00
| silný dážď | 28 °C 34 °C |
3,7 mm | 3.2 m/s12 km/h východný |
1009 hPa | 85 % | 24 °C | 99 % | 0% | 82% | 16% | 94% | |
| 16:00
00:00
| dažďové prehánky | 26 °C 32 °C |
0,3 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 94 % | 25 °C | 100 % | 0% | 3% | 9% | 100% | |
| 17:00
01:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severný |
1009 hPa | 95 % | 25 °C | 99 % | 0% | 9% | 14% | 99% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severozápadný |
1010 hPa | 97 % | 25 °C | 100 % | 0% | 3% | 0% | 100% | |
| 19:00
03:00
| hmla | 26 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severozápadný |
1011 hPa | 99 % | 25 °C | 100 % | 57% | 65% | 7% | 100% | |
| 20:00
04:00
| hmla | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severozápadný |
1012 hPa | 98 % | 25 °C | 100 % | 57% | 64% | 18% | 100% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 98 % | 24 °C | 96 % | 0% | 12% | 7% | 96% | |
| 22:00
06:00
| slabý dážď | 25 °C 31 °C |
0,1 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 98 % | 24 °C | 100 % | 59% | 78% | 3% | 99% | |
| 23:00
07:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severný |
1012 hPa | 98 % | 24 °C | 99 % | 7% | 27% | 0% | 99% | |
Chichigalpa, Nikaragua - informácie
Štát: NikaraguaGPS súradnice: 12,5776; -87,0271
Časová zóna: America / Managua
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 33 137
Nadmorská výška: 89 m
Administratívna časť:
- Departamento de Chinandega, Chinandega
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Chichigalpa, Nikaragua. Predpoveď počasia Chichigalpa.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Chichigalpa dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Chichigalpa
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | 26,4 °C | |||
| február | 27,2 °C | |||
| marec | 28,0 °C | 1 | ||
| apríl | 28,7 °C | 2 | ||
| máj | 27,9 °C | 12 | ||
| jún | 26,6 °C | 16 | ||
| júl | 26,9 °C | 13 | ||
| august | 26,8 °C | 16 | ||
| september | 26,0 °C | 20 | ||
| október | 26,0 °C | 18 | ||
| november | 26,1 °C | 6 | ||
| december | 26,1 °C | 1 |
Astronomické informácie Chichigalpa
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:21 | 18:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:45 | 12:47 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:57 | 18:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:31 | 18:59 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:04 | 19:26 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 14:31 | 27.05.2026 02:32 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |