Počasie San Juan del Sur dnes
Predpoveď počasia San Juan del Sur 28. máj 2026
Cez deň zamračené, dopoludnie dažďové prehánky, poludnie silný dážď, večer dážď. Najvyššia teplota 26 °C. Úhrn zrážok 21,5 mm. V noci najnižšia teplota 24 °C. Úhrn zrážok 2,2 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia San Juan del Sur, Nikaragua rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,4 mm | 0.9 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 97 % | 24 °C | 100 % | 0% | 27% | 0% | 100% | |
| 06:00
14:00
| dažďové prehánky | 24 °C 29 °C |
3,7 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 97 % | 23 °C | 75 % | 0% | 54% | 39% | 32% | |
| 12:00
20:00
| silný dážď | 30 °C 35 °C |
13,8 mm | 2.7 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 71 % | 24 °C | 96 % | 0% | 3% | 5% | 96% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 26 °C 32 °C |
3,6 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 89 % | 24 °C | 100 % | 0% | 42% | 20% | 100% | |
Zajtra, piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| dážď | 26 °C 32 °C |
2,2 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 90 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 39% | 97% | |
San Juan del Sur, Nikaragua - informácie
Štát: NikaraguaGPS súradnice: 11,2529; -85,8705
Časová zóna: America / Managua
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Juan del Sur, Nikaragua. Predpoveď počasia San Juan del Sur.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Juan del Sur dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre San Juan del Sur
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | 25,5 °C | 2 | ||
| február | 26,0 °C | 1 | ||
| marec | 27,0 °C | |||
| apríl | 26,4 °C | 1 | ||
| máj | 27,7 °C | 10 | ||
| jún | 26,7 °C | 16 | ||
| júl | 26,4 °C | 14 | ||
| august | 26,6 °C | 15 | ||
| september | 26,2 °C | 22 | ||
| október | 26,3 °C | 17 | ||
| november | 26,1 °C | 10 | ||
| december | 25,6 °C | 5 |
Astronomické informácie San Juan del Sur
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:18 | 18:02 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:40 | 12:43 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:55 | 18:26 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:29 | 18:52 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:02 | 19:19 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.05.2026 15:12 | 28.05.2026 03:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |