Počasie Valle San Francisco, Madriz dnes
| 26 °C | 28 °C | 20:00 | |
| 25 °C | 28 °C | 21:00 | |
| 24 °C | 27 °C | 22:00 | |
| 24 °C | 27 °C | 23:00 |
východ slnka 05:17
západ slnka 18:06
PO HODINÁCH
západ slnka 18:06
Predpoveď počasia Valle San Francisco, Madriz 22. máj 2026
Cez deň ráno a dopoludnie polojasno, poludnie oblačno, večer polojasno. Najvyššia teplota 32 °C. V noci oblačno. Najnižšia teplota 22 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Valle San Francisco, Madriz, Nikaragua rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 06:00
14:00
| polojasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 90 % | 19 °C | 21 % | 0% | 21% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| polojasno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 79 % | 19 °C | 25 % | 0% | 25% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| polojasno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 67 % | 18 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| polojasno | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 55 % | 17 °C | 17 % | 0% | 17% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| polojasno | 29 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 47 % | 16 °C | 27 % | 0% | 27% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 43 % | 16 °C | 9 % | 0% | 7% | 0% | 1% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 31 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 41 % | 16 °C | 39 % | 0% | 7% | 0% | 33% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 32 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 40 % | 16 °C | 96 % | 0% | 3% | 0% | 96% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 32 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východný |
1010 hPa | 39 % | 16 °C | 78 % | 0% | 3% | 0% | 77% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 32 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východný |
1009 hPa | 39 % | 16 °C | 53 % | 0% | 6% | 0% | 50% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 32 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východný |
1009 hPa | 40 % | 16 °C | 57 % | 0% | 2% | 25% | 40% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 31 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východný |
1010 hPa | 41 % | 16 °C | 68 % | 0% | 8% | 17% | 58% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1011 hPa | 46 % | 16 °C | 48 % | 0% | 0% | 7% | 43% | |
| 19:00
03:00
| polojasno | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 52 % | 16 °C | 28 % | 0% | 3% | 1% | 25% | |
| 20:00
04:00
| polojasno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 59 % | 17 °C | 18 % | 0% | 1% | 0% | 17% | |
| 21:00
05:00
| polojasno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 66 % | 18 °C | 28 % | 0% | 2% | 0% | 25% | |
| 22:00
06:00
| polojasno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 70 % | 18 °C | 27 % | 0% | 6% | 0% | 21% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 73 % | 18 °C | 47 % | 0% | 20% | 0% | 33% | |
Zajtra, sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 77 % | 19 °C | 48 % | 0% | 18% | 0% | 36% | |
| 01:00
09:00
| oblačno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 81 % | 19 °C | 64 % | 0% | 26% | 0% | 51% | |
| 02:00
10:00
| zamračené | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 85 % | 19 °C | 96 % | 0% | 91% | 1% | 44% | |
| 03:00
11:00
| zamračené | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 86 % | 20 °C | 99 % | 0% | 91% | 5% | 83% | |
| 04:00
12:00
| zamračené | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 89 % | 20 °C | 92 % | 0% | 36% | 3% | 87% | |
| 05:00
13:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 93 % | 20 °C | 58 % | 0% | 10% | 0% | 53% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 90 % | 20 °C | 44 % | 0% | 18% | 0% | 32% | |
| 07:00
15:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 79 % | 20 °C | 68 % | 0% | 35% | 0% | 50% | |
| 08:00
16:00
| oblačno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 69 % | 19 °C | 58 % | 0% | 47% | 0% | 20% | |
| 09:00
17:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 30 °C |
0,1 mm | 4.9 m/s18 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 57 % | 19 °C | 78 % | 0% | 77% | 3% | 3% | |
| 10:00
18:00
| slabé dažďové prehánky |
29 °C 31 °C |
0,1 mm | 5.2 m/s19 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 54 % | 19 °C | 38 % | 0% | 28% | 13% | 6% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 52 % | 19 °C | 34 % | 0% | 12% | 16% | 10% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 32 °C 34 °C |
0,7 mm | 5.0 m/s18 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 47 % | 19 °C | 72 % | 0% | 58% | 6% | 28% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 30 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 52 % | 19 °C | 26 % | 0% | 0% | 21% | 7% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 49 % | 19 °C | 31 % | 0% | 2% | 7% | 24% | |
| 15:00
23:00
| silné dažďové prehánky |
31 °C 33 °C |
3,1 mm | 4.8 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 50 % | 19 °C | 75 % | 0% | 11% | 26% | 60% | |
| 16:00
00:00
| silný dážď | 24 °C 27 °C |
1,1 mm | 5.6 m/s20 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 85 % | 21 °C | 93 % | 0% | 78% | 24% | 68% | |
| 17:00
01:00
| slabé dažďové prehánky |
23 °C 27 °C |
0,1 mm | 2.2 m/s8 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 90 % | 21 °C | 63 % | 0% | 0% | 0% | 63% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 91 % | 21 °C | 55 % | 0% | 20% | 3% | 42% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 93 % | 21 °C | 57 % | 0% | 35% | 3% | 34% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 96 % | 21 °C | 56 % | 0% | 22% | 1% | 43% | |
| 21:00
05:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 97 % | 21 °C | 90 % | 0% | 50% | 0% | 81% | |
| 22:00
06:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 96 % | 21 °C | 96 % | 0% | 30% | 0% | 93% | |
| 23:00
07:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 96 % | 21 °C | 97 % | 0% | 41% | 0% | 96% | |
Valle San Francisco, Madriz, Nikaragua - informácie
Štát: NikaraguaGPS súradnice: 13,5833; -86,2761
Časová zóna: America / Managua
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Valle San Francisco, Madriz, Nikaragua. Predpoveď počasia Valle San Francisco, Madriz.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Valle San Francisco, Madriz dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Valle San Francisco, Madriz
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Valle San Francisco, Madriz
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:17 | 18:06 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:41 | 12:49 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:53 | 18:29 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:27 | 18:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:00 | 19:23 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:09 | 23.05.2026 00:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |