Počasie Nakutakoin vikend
Predpoveď počasia pre mesto Nakutakoin na tento alebo budúci víkend.
|
Dnes
22. 5. |
Zajtra
23. 5. |
Nedeľa
24. 5. |
Sobota cez deň jasno, dopoludnie sa spočiatku jasno, neskoršie dažďové prehánky, večer polojasno. Nedeľa cez deň od rána slabé dažďové prehánky, dopoludnie sa spočiatku slabé dažďové prehánky, neskoršie dažďové prehánky.
Piatok 22. máj
22 / 17°C
| 0.0 mm | 26 km/h |
| 22 °C | 23 °C | 17:00 | |
| 21 °C | 22 °C | 19:00 | |
| 20 °C | 20 °C | 21:00 | |
| 19 °C | 20 °C | 23:00 |
východ slnka 06:21
západ slnka 17:20
PO HODINÁCH
západ slnka 17:20
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Nakutakoin, Nová Kaledónia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 17:00
08:00
| zamračené | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 70 % | 16 °C | 93 % | 0% | 8% | 32% | 91% | |
| 18:00
09:00
| zamračené | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 74 % | 16 °C | 88 % | 0% | 6% | 21% | 85% | |
| 19:00
10:00
| polojasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 78 % | 16 °C | 21 % | 0% | 3% | 15% | 4% | |
| 20:00
11:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h severozápadný |
1009 hPa | 82 % | 16 °C | 18 % | 0% | 2% | 11% | 7% | |
| 21:00
12:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h severozápadný |
1009 hPa | 84 % | 16 °C | 3 % | 0% | 1% | 1% | 0% | |
| 22:00
13:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 84 % | 16 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
14:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 82 % | 16 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
15:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 83 % | 16 °C | 2 % | 1% | 2% | 0% | 0% | |
| 01:00
16:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 82 % | 15 °C | 1 % | 1% | 1% | 0% | 0% | |
| 02:00
17:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 81 % | 15 °C | 4 % | 1% | 4% | 0% | 0% | |
| 03:00
18:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 80 % | 14 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 04:00
19:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h severoseverozápadný |
1007 hPa | 79 % | 14 °C | 3 % | 0% | 1% | 3% | 0% | |
| 05:00
20:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h severný |
1007 hPa | 80 % | 13 °C | 11 % | 6% | 8% | 3% | 0% | |
| 06:00
21:00
| polojasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h severný |
1008 hPa | 80 % | 13 °C | 18 % | 9% | 12% | 8% | 0% | |
| 07:00
22:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h severný |
1008 hPa | 77 % | 13 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 08:00
23:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severný |
1008 hPa | 66 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
00:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 56 % | 14 °C | 2 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 10:00
01:00
| polojasno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 8.5 m/s31 km/h severozápadný |
1008 hPa | 50 % | 14 °C | 14 % | 0% | 0% | 13% | 0% | |
| 11:00
02:00
| polojasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 9.8 m/s35 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 47 % | 14 °C | 34 % | 0% | 1% | 33% | 0% | |
| 12:00
03:00
| oblačno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 9.5 m/s34 km/h západoseverozápadný |
1006 hPa | 49 % | 15 °C | 48 % | 0% | 3% | 46% | 0% | |
| 13:00
04:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 25 °C |
0,2 mm | 12.4 m/s45 km/h západoseverozápadný |
1005 hPa | 58 % | 16 °C | 83 % | 0% | 55% | 73% | 0% | |
| 14:00
05:00
| oblačno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 12.6 m/s45 km/h severozápadný |
1005 hPa | 73 % | 18 °C | 39 % | 0% | 6% | 36% | 0% | |
| 15:00
06:00
| dažďové prehánky | 24 °C 25 °C |
0,9 mm | 11.6 m/s42 km/h severozápadný |
1005 hPa | 69 % | 18 °C | 41 % | 0% | 8% | 38% | 0% | |
| 16:00
07:00
| slabé dažďové prehánky |
22 °C 23 °C |
0,2 mm | 10.9 m/s39 km/h západoseverozápadný |
1005 hPa | 84 % | 19 °C | 64 % | 0% | 21% | 59% | 0% | |
| 17:00
08:00
| polojasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 9.4 m/s34 km/h severozápadný |
1005 hPa | 86 % | 19 °C | 21 % | 0% | 7% | 16% | 0% | |
| 18:00
09:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 10.3 m/s37 km/h severozápadný |
1005 hPa | 85 % | 18 °C | 9 % | 0% | 5% | 4% | 0% | |
| 19:00
10:00
| polojasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 9.1 m/s33 km/h severozápadný |
1006 hPa | 86 % | 18 °C | 25 % | 0% | 15% | 13% | 0% | |
| 20:00
11:00
| polojasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 8.5 m/s31 km/h severozápadný |
1007 hPa | 86 % | 18 °C | 26 % | 0% | 22% | 5% | 0% | |
| 21:00
12:00
| jasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 8.3 m/s30 km/h severoseverozápadný |
1007 hPa | 87 % | 18 °C | 12 % | 0% | 10% | 2% | 0% | |
| 22:00
13:00
| polojasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 8.1 m/s29 km/h severozápadný |
1006 hPa | 86 % | 18 °C | 20 % | 0% | 10% | 10% | 0% | |
| 23:00
14:00
| polojasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 8.8 m/s32 km/h severozápadný |
1007 hPa | 87 % | 18 °C | 27 % | 0% | 17% | 12% | 0% | |
Nakutakoin, Nová Kaledónia - informácie
Štát: Nová KaledóniaGPS súradnice: -22,1656; 166,4248
Časová zóna: Pacific / Noumea
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +9 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Nakutakoin, Nová Kaledónia. Predpoveď počasia Nakutakoin.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Nakutakoin dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Nakutakoin
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:21 | 17:20 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:50 | 10:58 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:57 | 17:44 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:30 | 18:11 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:03 | 18:38 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:31 | 22.05.2026 22:54 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |