Počasie Benjamin Bridge vikend
Predpoveď počasia pre mesto Benjamin Bridge na tento alebo budúci víkend.
Nedeľa 26. apríl
9 / 0°C
| 0.2 mm | 19 km/h |
Interaktívna mapa počasia Nové Škótsko, Kanada
GPS: 45,0669; -64,3821
nadmorská výška: 141 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Benjamin Bridge, Nové Škótsko, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 20.04.2026 |
|||||||||||||
| 15:00
20:00
| oblačno | 8 °C 4 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severozápadný |
1016 hPa | 39 % | -4 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 16:00
21:00
| polojasno | 9 °C 5 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 35 % | -5 °C | 37 % | 0% | 1% | 8% | 30% | |
| 17:00
22:00
| jasno | 9 °C 5 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 38 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
23:00
| jasno | 8 °C 4 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 39 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
00:00
| jasno | 6 °C 2 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 46 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
01:00
| jasno | 4 °C 0 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 54 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 2 °C -2 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 63 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
03:00
| jasno | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h západný |
1020 hPa | 74 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
04:00
| jasno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h západný |
1020 hPa | 88 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
utorok 21.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
05:00
| jasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západný |
1021 hPa | 94 % | 0 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 01:00
06:00
| polojasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1021 hPa | 95 % | 0 °C | 15 % | 0% | 14% | 6% | 0% | |
| 02:00
07:00
| jasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severozápadný |
1021 hPa | 95 % | 0 °C | 5 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 03:00
08:00
| polojasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h severoseverovýchodný |
1022 hPa | 85 % | -2 °C | 32 % | 0% | 30% | 14% | 0% | |
| 04:00
09:00
| zamračené | -1 °C -5 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h severoseverovýchodný |
1023 hPa | 71 % | -5 °C | 100 % | 0% | 100% | 3% | 0% | |
| 05:00
10:00
| zamračené | 0 °C -4 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h severoseverovýchodný |
1024 hPa | 64 % | -6 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 06:00
11:00
| polojasno | -1 °C -5 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h severoseverovýchodný |
1024 hPa | 62 % | -6 °C | 25 % | 0% | 25% | 0% | 0% | |
| 07:00
12:00
| jasno | -2 °C -6 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h severoseverovýchodný |
1025 hPa | 67 % | -6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
13:00
| jasno | 0 °C -4 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h severoseverovýchodný |
1025 hPa | 63 % | -6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 0 °C -4 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1026 hPa | 61 % | -6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
15:00
| jasno | 1 °C -3 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severný |
1026 hPa | 58 % | -6 °C | 8 % | 0% | 2% | 8% | 0% | |
| 11:00
16:00
| jasno | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1026 hPa | 55 % | -5 °C | 12 % | 0% | 7% | 12% | 0% | |
| 12:00
17:00
| jasno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1026 hPa | 53 % | -5 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 13:00
18:00
| polojasno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severný |
1025 hPa | 52 % | -4 °C | 27 % | 0% | 27% | 0% | 0% | |
| 14:00
19:00
| oblačno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severný |
1024 hPa | 49 % | -4 °C | 41 % | 0% | 40% | 14% | 0% | |
| 15:00
20:00
| polojasno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severný |
1024 hPa | 46 % | -5 °C | 32 % | 0% | 31% | 17% | 0% | |
| 16:00
21:00
| polojasno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severný |
1023 hPa | 44 % | -5 °C | 30 % | 0% | 30% | 8% | 0% | |
| 17:00
22:00
| polojasno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severný |
1023 hPa | 42 % | -6 °C | 33 % | 0% | 33% | 0% | 0% | |
| 18:00
23:00
| jasno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1023 hPa | 40 % | -7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
00:00
| jasno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severný |
1023 hPa | 41 % | -8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
01:00
| jasno | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1023 hPa | 53 % | -6 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1023 hPa | 57 % | -7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
03:00
| oblačno | -1 °C -4 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severozápadný |
1024 hPa | 65 % | -6 °C | 50 % | 0% | 0% | 50% | 0% | |
| 23:00
04:00
| zamračené | -1 °C -4 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severovýchodný |
1025 hPa | 79 % | -3 °C | 89 % | 0% | 0% | 89% | 0% | |
Benjamin Bridge, Nové Škótsko, Kanada - informácie
Štát: Nové Škótsko, KanadaGPS súradnice: 45,0669; -64,3821
Časová zóna: America / Halifax
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Benjamin Bridge, Nové Škótsko, Kanada. Predpoveď počasia Benjamin Bridge.
Benjamin Bridge - počasie v okolí - väčšie mestá
Benjamin Bridge - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.