Počasie Berwick West dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Berwick West na 10 dní.
Sobota 23. máj
13 / 8°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 8 °C | 6 °C | 03:00 | |
| 10 °C | 7 °C | 09:00 | |
| 13 °C | 10 °C | 15:00 | |
| 9 °C | 8 °C | 21:00 |
východ slnka 05:41
západ slnka 20:50
PO HODINÁCH
západ slnka 20:50
Interaktívna mapa počasia Nové Škótsko, Kanada
GPS: 45,0291; -64,7605
nadmorská výška: 65 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Berwick West, Nové Škótsko, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| oblačno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západný |
1024 hPa | 83 % | 5 °C | 85 % | 0% | 10% | 84% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h severoseverozápadný |
1027 hPa | 57 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| oblačno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1028 hPa | 40 % | 0 °C | 39 % | 0% | 0% | 0% | 39% | |
| 21:00
02:00
| oblačno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 0.0 m/s0 km/h juhojuhovýchodný |
1029 hPa | 64 % | 3 °C | 66 % | 0% | 0% | 0% | 66% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| polojasno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1030 hPa | 80 % | 1 °C | 15 % | 0% | 0% | 0% | 15% | |
| 09:00
14:00
| oblačno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1031 hPa | 53 % | 3 °C | 42 % | 0% | 0% | 0% | 42% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1030 hPa | 42 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západný |
1029 hPa | 78 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 5% | 100% | |
Berwick West, Nové Škótsko, Kanada - informácie
Štát: Nové Škótsko, KanadaGPS súradnice: 45,0291; -64,7605
Časová zóna: America / Halifax
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Berwick West, Nové Škótsko, Kanada. Predpoveď počasia Berwick West.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Berwick West dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Berwick West
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:41 | 20:50 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:15 | 15:09 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:05 | 21:26 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:21 | 22:11 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:25 | 23:07 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 13:02 | 24.05.2026 02:30 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |