Počasie Boulderwood dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Boulderwood na 10 dní.
Piatok 1. máj
12 / 8°C
| 18.2 mm | 14 km/h |
Interaktívna mapa počasia Nové Škótsko, Kanada
GPS: 44,6236; -63,5952
nadmorská výška: 41 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Boulderwood, Nové Škótsko, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| dážď | 8 °C 7 °C |
2,7 mm | 0.7 m/s3 km/h severozápadný |
1008 hPa | 99 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 5% | 98% | |
| 09:00
14:00
| silný dážď | 9 °C 8 °C |
13,8 mm | 3.3 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 99 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 15:00
20:00
| dážď | 10 °C 9 °C |
1,7 mm | 4.0 m/s14 km/h severovýchodný |
1001 hPa | 98 % | 9 °C | 100 % | 0% | 99% | 100% | 96% | |
Boulderwood, Nové Škótsko, Kanada - informácie
Štát: Nové Škótsko, KanadaGPS súradnice: 44,6236; -63,5952
Časová zóna: America / Halifax
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Boulderwood, Nové Škótsko, Kanada. Predpoveď počasia Boulderwood.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Boulderwood dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Boulderwood
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:04 | 20:19 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:11 | 14:15 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:31 | 20:52 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:52 | 21:31 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:08 | 22:15 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:37 | 01.05.2026 05:34 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |