Počasie Crandall Road týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Crandall Road na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
11 / 3°C
| 0.0 mm | 21 km/h |
| 0 °C | -3 °C | 03:00 | |
| 6 °C | 3 °C | 09:00 | |
| 11 °C | 8 °C | 15:00 | |
| 4 °C | 1 °C | 21:00 |
východ slnka 05:55
západ slnka 20:10
PO HODINÁCH
západ slnka 20:10
Interaktívna mapa počasia Nové Škótsko, Kanada
GPS: 45,6345; -61,3420
nadmorská výška: 89 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Crandall Road, Nové Škótsko, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východný |
1020 hPa | 96 % | 0 °C | 8 % | 0% | 8% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východný |
1019 hPa | 72 % | 1 °C | 6 % | 0% | 6% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 60 % | 3 °C | 91 % | 0% | 70% | 89% | 0% | |
| 21:00
02:00
| polojasno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východný |
1018 hPa | 86 % | 1 °C | 35 % | 0% | 7% | 2% | 28% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východný |
1018 hPa | 92 % | 1 °C | 96 % | 0% | 48% | 25% | 92% | |
Crandall Road, Nové Škótsko, Kanada - informácie
Štát: Nové Škótsko, KanadaGPS súradnice: 45,6345; -61,3420
Časová zóna: America / Halifax
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Crandall Road, Nové Škótsko, Kanada. Predpoveď počasia Crandall Road.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Crandall Road dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Crandall Road
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:55 | 20:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:02 | 14:14 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:22 | 20:43 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:43 | 21:23 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:58 | 22:08 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:14 | 29.04.2026 04:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |