Počasie Eureka dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Eureka na 10 dní.
Piatok 1. máj
11 / 4°C
| 9.0 mm | 27 km/h |
| 4 °C | 1 °C | 03:00 | |
| 6 °C | 3 °C | 09:00 | |
| 11 °C | 8 °C | 15:00 | |
| 5 °C | 3 °C | 21:00 |
východ slnka 05:58
západ slnka 20:17
PO HODINÁCH
západ slnka 20:17
Interaktívna mapa počasia Nové Škótsko, Kanada
GPS: 45,4978; -62,6837
nadmorská výška: 42 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Eureka, Nové Škótsko, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 88 % | 1 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 80 % | 2 °C | 99 % | 0% | 78% | 0% | 97% | |
| 15:00
20:00
| oblačno | 11 °C 8 °C |
0,3 mm | 7.6 m/s27 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 60 % | 3 °C | 73 % | 0% | 73% | 0% | 0% | |
| 21:00
02:00
| silný dážď | 5 °C 2 °C |
8,7 mm | 6.7 m/s24 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 89 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 75% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 7 °C 5 °C |
0,4 mm | 7.0 m/s25 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 94 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 32% | 100% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 8 °C 7 °C |
0,1 mm | 3.7 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 93 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 3% | 100% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 48 % | 3 °C | 100 % | 0% | 16% | 13% | 100% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 81 % | 5 °C | 100 % | 0% | 0% | 4% | 100% | |
Eureka, Nové Škótsko, Kanada - informácie
Štát: Nové Škótsko, KanadaGPS súradnice: 45,4978; -62,6837
Časová zóna: America / Halifax
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Eureka, Nové Škótsko, Kanada. Predpoveď počasia Eureka.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Eureka dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Eureka
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:58 | 20:17 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:07 | 14:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:25 | 20:51 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:45 | 21:31 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:59 | 22:17 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:35 | 01.05.2026 05:28 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |