Počasie Isaac Ackers Point dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Isaac Ackers Point na 10 dní.
Piatok 22. máj
16 / 6°C
| 0.0 mm | 21 km/h |
| 6 °C | 4 °C | 03:00 | |
| 12 °C | 9 °C | 09:00 | |
| 16 °C | 12 °C | 15:00 | |
| 8 °C | 6 °C | 21:00 |
východ slnka 05:49
západ slnka 20:47
PO HODINÁCH
západ slnka 20:47
Interaktívna mapa počasia Nové Škótsko, Kanada
GPS: 43,7396; -65,3810
nadmorská výška: 1 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Isaac Ackers Point, Nové Škótsko, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1023 hPa | 83 % | 3 °C | 90 % | 0% | 0% | 0% | 90% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1027 hPa | 37 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| jasno | 16 °C 13 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h západný |
1024 hPa | 32 % | 0 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 21:00
02:00
| oblačno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západný |
1025 hPa | 61 % | 1 °C | 38 % | 0% | 0% | 0% | 38% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západný |
1026 hPa | 79 % | 3 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 09:00
14:00
| polojasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severozápadný |
1027 hPa | 56 % | 5 °C | 29 % | 0% | 0% | 0% | 29% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1026 hPa | 35 % | 4 °C | 96 % | 0% | 2% | 7% | 96% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1027 hPa | 68 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 43% | 100% | |
Isaac Ackers Point, Nové Škótsko, Kanada - informácie
Štát: Nové Škótsko, KanadaGPS súradnice: 43,7396; -65,3810
Časová zóna: America / Halifax
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Isaac Ackers Point, Nové Škótsko, Kanada. Predpoveď počasia Isaac Ackers Point.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Isaac Ackers Point dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Isaac Ackers Point
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:49 | 20:47 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:18 | 14:58 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:14 | 21:22 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:32 | 22:05 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:40 | 22:56 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:53 | 23.05.2026 02:11 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |