Počasie Little Egypt Road dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Little Egypt Road na 10 dní.
Piatok 1. máj
8 / 6°C
| 30.4 mm | 34 km/h |
| 6 °C | 3 °C | 03:00 | |
| 7 °C | 5 °C | 09:00 | |
| 8 °C | 5 °C | 15:00 | |
| 8 °C | 6 °C | 21:00 |
východ slnka 05:57
západ slnka 20:17
PO HODINÁCH
západ slnka 20:17
Interaktívna mapa počasia Nové Škótsko, Kanada
GPS: 45,6342; -62,6155
nadmorská výška: 26 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Little Egypt Road, Nové Škótsko, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,1 mm | 5.1 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 89 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 54% | 4% | |
| 09:00
14:00
| dážď | 7 °C 5 °C |
3,2 mm | 4.8 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 84 % | 4 °C | 100 % | 0% | 99% | 89% | 4% | |
| 15:00
20:00
| silný dážď | 8 °C 5 °C |
20,5 mm | 9.5 m/s34 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 90 % | 6 °C | 100 % | 0% | 98% | 98% | 98% | |
| 21:00
02:00
| silný dážď | 8 °C 6 °C |
6,6 mm | 7.3 m/s26 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 94 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 87% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 8 °C 7 °C |
0,1 mm | 3.6 m/s13 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 95 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 97% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 94 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východný |
1009 hPa | 48 % | 4 °C | 100 % | 0% | 18% | 12% | 100% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 67 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 58% | 100% | |
Little Egypt Road, Nové Škótsko, Kanada - informácie
Štát: Nové Škótsko, KanadaGPS súradnice: 45,6342; -62,6155
Časová zóna: America / Halifax
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Little Egypt Road, Nové Škótsko, Kanada. Predpoveď počasia Little Egypt Road.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Little Egypt Road dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Little Egypt Road
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:57 | 20:17 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:07 | 14:20 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:24 | 20:51 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:44 | 21:31 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:58 | 22:17 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:35 | 01.05.2026 05:27 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |