Počasie Loch Broom Point dnes
| 8 °C | 6 °C | 16:00 | |
| 6 °C | 3 °C | 18:00 | |
| 2 °C | 0 °C | 20:00 | |
| 1 °C | -2 °C | 22:00 |
východ slnka 06:06
západ slnka 20:12
PO HODINÁCH
západ slnka 20:12
Predpoveď počasia Loch Broom Point 26. apríl 2026
Cez deň jasno. Najvyššia teplota 9 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 1 °C.Interaktívna mapa počasia Nové Škótsko, Kanada
GPS: 45,6501; -62,7486
nadmorská výška: 8 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Loch Broom Point, Nové Škótsko, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 06:00
11:00
| oblačno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 79 % | 0 °C | 82 % | 0% | 82% | 32% | 2% | |
| 07:00
12:00
| polojasno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 79 % | 0 °C | 37 % | 0% | 33% | 6% | 4% | |
| 08:00
13:00
| polojasno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 75 % | 0 °C | 15 % | 0% | 7% | 0% | 8% | |
| 09:00
14:00
| polojasno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h severný |
1017 hPa | 69 % | 0 °C | 21 % | 0% | 0% | 0% | 21% | |
| 10:00
15:00
| jasno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h severný |
1017 hPa | 64 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
16:00
| jasno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severný |
1018 hPa | 61 % | 1 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 12:00
17:00
| jasno | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severný |
1018 hPa | 60 % | 1 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 13:00
18:00
| jasno | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severný |
1018 hPa | 59 % | 1 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 14:00
19:00
| jasno | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severný |
1018 hPa | 58 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| jasno | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severný |
1018 hPa | 57 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
21:00
| jasno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severný |
1019 hPa | 57 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
22:00
| jasno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 59 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
23:00
| jasno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severovýchodný |
1021 hPa | 63 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
00:00
| jasno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severovýchodný |
1021 hPa | 66 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
01:00
| jasno | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severovýchodný |
1022 hPa | 73 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1022 hPa | 79 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
03:00
| jasno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severovýchodný |
1023 hPa | 81 % | -1 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 23:00
04:00
| jasno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severovýchodný |
1023 hPa | 81 % | -1 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
05:00
| jasno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1024 hPa | 82 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
06:00
| jasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1024 hPa | 87 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
07:00
| jasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severný |
1024 hPa | 87 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
08:00
| jasno | -1 °C -4 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severný |
1024 hPa | 89 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
09:00
| jasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severný |
1024 hPa | 90 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
10:00
| jasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severný |
1025 hPa | 89 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
11:00
| jasno | -1 °C -4 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1025 hPa | 89 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
12:00
| jasno | 1 °C -1 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1026 hPa | 87 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
13:00
| jasno | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1027 hPa | 77 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1027 hPa | 65 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
15:00
| jasno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1027 hPa | 56 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
16:00
| jasno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1028 hPa | 50 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
17:00
| jasno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1028 hPa | 48 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
18:00
| jasno | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1028 hPa | 47 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
19:00
| jasno | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1028 hPa | 47 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| jasno | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severoseverovýchodný |
1027 hPa | 47 % | -1 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 16:00
21:00
| oblačno | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severoseverovýchodný |
1027 hPa | 45 % | -2 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 17:00
22:00
| oblačno | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severovýchodný |
1027 hPa | 42 % | -3 °C | 98 % | 0% | 2% | 0% | 98% | |
| 18:00
23:00
| oblačno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severovýchodný |
1027 hPa | 44 % | -3 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 19:00
00:00
| oblačno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severovýchodný |
1027 hPa | 51 % | -1 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 20:00
01:00
| oblačno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1027 hPa | 54 % | -2 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 21:00
02:00
| oblačno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1028 hPa | 62 % | -1 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 22:00
03:00
| oblačno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1028 hPa | 73 % | 0 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 23:00
04:00
| oblačno | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h južný |
1028 hPa | 83 % | 0 °C | 81 % | 0% | 0% | 0% | 81% | |
Loch Broom Point, Nové Škótsko, Kanada - informácie
Štát: Nové Škótsko, KanadaGPS súradnice: 45,6501; -62,7486
Časová zóna: America / Halifax
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Loch Broom Point, Nové Škótsko, Kanada. Predpoveď počasia Loch Broom Point.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Loch Broom Point dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Loch Broom Point
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Loch Broom Point
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:06 | 20:12 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:08 | 14:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:33 | 20:45 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:54 | 21:24 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:10 | 22:08 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:49 | 26.04.2026 03:59 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |