Počasie Princeville, Nova Scotia týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Princeville, Nova Scotia na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
3 / 2°C
| 5.1 mm | 23 km/h |
| 1 °C | -3 °C | 03:00 | |
| 2 °C | -1 °C | 09:00 | |
| 3 °C | 0 °C | 15:00 | |
| 3 °C | 0 °C | 21:00 |
východ slnka 05:55
západ slnka 20:10
PO HODINÁCH
západ slnka 20:10
Interaktívna mapa počasia Nové Škótsko, Kanada
GPS: 45,7668; -61,2985
nadmorská výška: 43 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Princeville, Nova Scotia, Nové Škótsko, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h východný |
1017 hPa | 89 % | 0 °C | 100 % | 0% | 100% | 85% | 100% | |
| 09:00
14:00
| dážď so snehom | 2 °C -1 °C |
1,9 mm | 6.9 m/s25 km/h východný |
1014 hPa | 80 % | 0 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 15:00
20:00
| dážď | 3 °C 0 °C |
3,1 mm | 6.4 m/s23 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 97 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 3 °C 0 °C |
0,1 mm | 7.3 m/s26 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 99 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h východoseverovýchodný |
1002 hPa | 98 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 11% | 99% | |
| 09:00
14:00
| silný dážď | 3 °C 0 °C |
6,5 mm | 6.9 m/s25 km/h východoseverovýchodný |
999 hPa | 96 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 8% | 100% | |
| 15:00
20:00
| slabý dážď | 4 °C 1 °C |
0,8 mm | 7.5 m/s27 km/h východoseverovýchodný |
994 hPa | 98 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 49% | 93% | |
Princeville, Nova Scotia, Nové Škótsko, Kanada - informácie
Štát: Nové Škótsko, KanadaGPS súradnice: 45,7668; -61,2985
Časová zóna: America / Halifax
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Princeville, Nova Scotia, Nové Škótsko, Kanada. Predpoveď počasia Princeville, Nova Scotia.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Princeville, Nova Scotia dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Princeville, Nova Scotia
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:55 | 20:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:02 | 14:15 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:22 | 20:43 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:42 | 21:23 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:57 | 22:09 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:14 | 29.04.2026 04:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |