Počasie Second Beach vikend
Predpoveď počasia pre mesto Second Beach na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
11 / 6°C
| 8.5 mm | 35 km/h |
| 5 °C | 2 °C | 03:00 | |
| 6 °C | 3 °C | 09:00 | |
| 11 °C | 9 °C | 15:00 | |
| 6 °C | 3 °C | 21:00 |
východ slnka 06:05
západ slnka 20:24
PO HODINÁCH
západ slnka 20:24
Interaktívna mapa počasia Nové Škótsko, Kanada
GPS: 45,3839; -64,2942
nadmorská výška: 33 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Second Beach, Nové Škótsko, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h východný |
1014 hPa | 88 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 10.1 m/s36 km/h východný |
1012 hPa | 87 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 8% | 100% | |
| 15:00
20:00
| silný dážď | 11 °C 8 °C |
5,9 mm | 9.7 m/s35 km/h východný |
1009 hPa | 74 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 21:00
02:00
| dážď | 6 °C 3 °C |
2,6 mm | 10.8 m/s39 km/h východný |
1005 hPa | 90 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 7 °C 5 °C |
0,1 mm | 7.6 m/s27 km/h východojuhovýchodný |
1004 hPa | 96 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 97% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 96 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 58% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 66 % | 6 °C | 100 % | 0% | 29% | 10% | 100% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 69 % | 2 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
Second Beach, Nové Škótsko, Kanada - informácie
Štát: Nové Škótsko, KanadaGPS súradnice: 45,3839; -64,2942
Časová zóna: America / Halifax
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Second Beach, Nové Škótsko, Kanada. Predpoveď počasia Second Beach.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Second Beach dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Second Beach
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:05 | 20:24 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:14 | 14:18 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:31 | 20:57 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:52 | 21:37 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:07 | 22:23 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:42 | 01.05.2026 05:35 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |