Počasie Surf Point dnes
Predpoveď počasia Surf Point 26. apríl 2026
Cez deň ráno oblačno, dopoludnie zamračené, poludnie spočiatku zamračené, neskoršie oblačno, večer spočiatku oblačno, neskoršie polojasno. Najvyššia teplota 16 °C. V noci najnižšia teplota 4 °C.Interaktívna mapa počasia Nové Škótsko, Kanada
GPS: 43,6807; -65,3347
nadmorská výška: 1 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Surf Point, Nové Škótsko, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| oblačno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severozápadný |
1016 hPa | 84 % | 1 °C | 39 % | 0% | 5% | 37% | 0% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 70 % | 2 °C | 98 % | 0% | 18% | 86% | 89% | |
| 15:00
20:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1018 hPa | 52 % | 4 °C | 59 % | 0% | 21% | 58% | 0% | |
| 21:00
02:00
| polojasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severný |
1020 hPa | 68 % | 4 °C | 19 % | 0% | 18% | 14% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| polojasno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1023 hPa | 92 % | 3 °C | 18 % | 0% | 1% | 18% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1026 hPa | 61 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhovýchodný |
1027 hPa | 48 % | -1 °C | 100 % | 0% | 3% | 1% | 100% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhovýchodný |
1028 hPa | 84 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Surf Point, Nové Škótsko, Kanada - informácie
Štát: Nové Škótsko, KanadaGPS súradnice: 43,6807; -65,3347
Časová zóna: America / Halifax
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Surf Point, Nové Škótsko, Kanada. Predpoveď počasia Surf Point.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Surf Point dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Surf Point
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Surf Point
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:20 | 20:18 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:19 | 13:57 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:49 | 20:49 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:12 | 21:27 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:31 | 22:08 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:04 | 26.04.2026 04:06 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |